Wojciech Bochnak (na pierwszym planie po prawej) podczas wyboru Grzegorza Schetyny na szefa Platformy ObywatelskiejPlatforma Obywatelska jest największą partią opozycyjną w polskim parlamencie. Po ostatnich wyborach parlamentarnych doszło do zmian w jej kierownictwie. Na szefa wybrany został pochodzący z Wrocławia Grzegorz Schetyna. Oocenę takiego wyboru poprosiliśmy lidera strzelińskich struktur PO, Wojciecha Bochnaka, który jednocześnie zawsze był otwartym zwolennikiem i sojusznikiem Grzegorza Schetyny. - Moment, kiedy następuje zmiana przewodniczącego partii, jest bardzo ważną chwilą. Platforma powinna iść nową drogą i opracować nowy program poprzez zejście do struktur gminnych i powiatowych. Tam należy budować kluby obywatelskie i wypracowywać program dla samorządów. Grzegorz Schetyna jest przewodniczącym na trudny czas dla PO. Część naszych członków przyzwyczaiła się do tego, że partia będzie zawsze rządzić i zapomniała, że władza nie jest dana na wieczność - stwierdził Bochnak. Dodał także, że Schetyna jest tym politykiem, który wiele razy pojawiał się na terenie powiatu strzelińskiego. Gościł też półtora roku temu na dożynkach w Kondratowicach. - Nowy szef partii jest osobą, która zna samorządowców z naszego rejonu i problemy, z którymi się borykamy. Myślę, że czas rządów Schetyny będzie dobry dla mieszkańców powiatu strzelińskiego - zakończył.
Należy dodać, że Wojciech Bochnak praktycznie w każdym momencie swojej publicznej działalności popierał Grzegorza Schetynę, nawet gdy notowania nowego szefa Platformy Obywatelskiej nie były najlepsze.





UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Dobry czas dla mieszkańców powiatu strzelińskiego?
MOSAD powiedziała :
spajker powiedziała :
no ale ten człowiek nie pochodzi z wrocławia. on jest żydem spod opola. ciekawie wypowiada się o nim reżyser braun. do znalezienia na necie. te człowiek ma ze strzelinem tyle wspólnego co benny hill od gazów głupkowych.w klubie gwardia wrocław narobił tyle że musiał uciekać do legnicy. ja jako pracodawca finansujący polityków żądam dobrej jakościowo i finansowo pracy. cwaniak robiący za ważnego decydenta nie nabierze mnie na puste slogany. jak ten człowiek lubi kondratowice to niech zostanie ich wójtem. ma właściwy do tego poziom.
Jak beł w Gwardii to gdzie jego teczka co ?
https://www.youtube.com/watch?v=zR4Yhw8qxBY#t=286.382721

0
Gravatar
MOSAD
RE: Dobry czas dla mieszkańców powiatu strzelińskiego?
spajker powiedziała :
no ale ten człowiek nie pochodzi z wrocławia. on jest żydem spod opola. ciekawie wypowiada się o nim reżyser braun. do znalezienia na necie. te człowiek ma ze strzelinem tyle wspólnego co benny hill od gazów głupkowych.w klubie gwardia wrocław narobił tyle że musiał uciekać do legnicy. ja jako pracodawca finansujący polityków żądam dobrej jakościowo i finansowo pracy. cwaniak robiący za ważnego decydenta nie nabierze mnie na puste slogany. jak ten człowiek lubi kondratowice to niech zostanie ich wójtem. ma właściwy do tego poziom.
Jak beł w Gwardii to gdzie jego teczka co ?

0
Gravatar
Dzidek
RE: Dobry czas dla mieszkańców powiatu strzelińskiego?
Ja rozumiem, że partii potrzeba nowego otwarcia ale rozliczcie się z poprzednich lat. Jeszcze wczoraj pan nie znał problemów dzisiaj je zna toż to to samo bajerowanie w łonie tej samej partii
0
Gravatar
Czytelnik
RE: Dobry czas dla mieszkańców powiatu strzelińskiego?
Strażak mniejski powiedziała :
Tak panie bochnak dzień bez wazeliny dniem straconym. Jeszcze nie tak dawno guru donek był pańskim idolem ideowym i boiskowym przewodnikiem a dzisiaj co? Karta się odwróciła i trzeba innemu pupę cmokać. Wy wszyscy w tym PO musicie jak pan mówi zejść. I tyle w temacie judaszy.
Mylisz się, Bochnak zawsze był zwolennikiem Schetyny i nigdy tego nie ukrywał.

0
Gravatar
nigdy więcej
RE: Dobry czas dla mieszkańców powiatu strzelińskiego?
PO tałachy i kamieni kupa
0
Gravatar
ten
RE: Dobry czas dla mieszkańców powiatu strzelińskiego?
Oszukiwane społeczeństwo POkazało wam środkowy palec. Wasz koniec jest bliski.
0
Gravatar
Strażak mniejski
Dobry czas dla mieszkańców powiatu strzelińskiego?
Tak panie bochnak dzień bez wazeliny dniem straconym. Jeszcze nie tak dawno guru donek był pańskim idolem ideowym i boiskowym przewodnikiem a dzisiaj co? Karta się odwróciła i trzeba innemu pupę cmokać. Wy wszyscy w tym PO musicie jak pan mówi zejść. I tyle w temacie judaszy.
0
Gravatar
strzelinianin
RE: Dobry czas dla mieszkańców powiatu strzelińskiego?
Platforma Obywatelska jest partią leni i próżniaków,którzy wykorzystali zdobyte obiecankami zaufanie obywateli do ustawienia się w życiu.Przykładów nie trzeba szukać daleko.Wystarczy popatrzeć na naszych strzelińskich bonzów,albo sięgnąć do festiwalu obiecanek wygłaszanych jako expose w Sejmie przez Tuska.Wnioski nasuwają się same.NIGDY WIĘCEJ !!!
0
Gravatar
spajker
RE: Dobry czas dla mieszkańców powiatu strzelińskiego?
no ale ten człowiek nie pochodzi z wrocławia. on jest żydem spod opola. ciekawie wypowiada się o nim reżyser braun. do znalezienia na necie. te człowiek ma ze strzelinem tyle wspólnego co benny hill od gazów głupkowych.w klubie gwardia wrocław narobił tyle że musiał uciekać do legnicy. ja jako pracodawca finansujący polityków żądam dobrej jakościowo i finansowo pracy. cwaniak robiący za ważnego decydenta nie nabierze mnie na puste slogany. jak ten człowiek lubi kondratowice to niech zostanie ich wójtem. ma właściwy do tego poziom.
0

Przeczytaj także