Droga powiatowa Kondratowice - Białobrzezie wymaga gruntownego remontu

Kiepski stan dróg powiatowych to temat, który za każdym razem wywołuje spore emocje. Z Kondratowic do Białobrzezia praktycznie nie można już bezpiecznie dojechać. Co na ten temat mówią włodarze tamtejszej gminy, a co przedstawiciel zarządu powiatu?

Pisaliśmy niedawno o złym stanie drogi powiatowej Kondratowice - Białobrzezie. - Odcinek ten jest wizytówką gminy i powiatu. Już od dłuższego czasu apelujemy o jego remont - powiedział wójt Kondratowic Wojciech Bochnak. Dodał także, że od strony powiatu wrocławskiego droga została wyremontowana i jedzie się idealnie. - Od naszej strony wygląda to fatalnie. Jest mi za to wstyd. Nie mam na to bezpośredniego wpływu, bo nie my jesteśmy właścicielem drogi. Czuję się jednak wewnętrznie odpowiedzialny za jej stan. Wiem, że leży ona na skraju powiatu, jednak jest to kluczowy odcinek dla mieszkańców gminy Kondratowice, którzy dojeżdżają do pracy. Tam jest potrzebny gruntowny remont. Do 30 września można składać wnioski do tzw. schetynówek i mamy nadzieję, że zarząd powiatu pochyli się nad tym - zaznaczył wójt.
Więcej w wydaniu papierowym.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
wójtekk
zamiast się lansować- interweniować
Wystarczy być wymagającym, naciskać PZD, to nie żadna łaska z ich strony, tę drogę już próbowali łatać trzy razy, i nie skończyli, tak jak inne na naszej gminie..Ostatnio odbył się rajd samochodowy, super bo przed rajdem zakleili ,,prawie wszystkie dziury na drodze Edwardów- Kondratowice (tuż przy Kondratowicach brakło na kilka dziur czasu/asfaltu?). Nie wiem jak działają na innych gminach ale u nas nigdzie nie dokończyli napraw- ŻENADA!!!!! Panie wójcie Pana kolega radny Powiatowy co zadziałał w temacie dróg na terenie naszej gminy?
0
Gravatar
Bart
Czy doczeka się remontu?
Za jakieś 10 albo 15 lat pewnie tak.
0

Przeczytaj także