Informacje mogli uzyskać mieszkańcy zainteresowani wsparciem z UE, poszukujący dofinansowania na własny biznes
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W sali obrad Starostwa Powiatowego w Strzelinie odbyły się bezpłatne konsultacje na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich. W godzinach 10:00-13:00 pracownicy Punktu Informacji Funduszy Europejskich pełnili dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.
Podczas MPI, mającego formę konsultacji bezpośrednich, każdy mógł uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje.
Pracownicy PIFE przedstawiali również aktualne możliwości wsparcia w zakresie instrumentów zwrotnych – w tym również dotacje, pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej. Udzielali też informacji na temat podstawowych zasad rozliczania dotacji i realizacji projektu dofinansowanego ze środków europejskich. Dodatkowo każdy mógł się dowiedzieć, jak wygląda dofinansowanie działalności stowarzyszeń oraz fundacji.
Z usług w ramach MPI skorzystać mogły wszystkie osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej. Konsultacje były bezpłatne. Na miejscu wręczano też bezpłatne materiały informacyjne. Z konsultacji skorzystało kilkanaście osób.

Komentarze   

Permalink1 +2 spajker
RE: Konsultacje o dotacjach
"konsultacje o dotacjach"---- to są herezje gorsze od marksizmu leniznizmu liberalizmu. dotacje czyli pieniądze dostajesz za to że jesteś biedny. że jesteś ciemnoskróry. że płodzisz dzieci uprawiając seks bez zabezpieczeń. za to że masz świątynię w toruniu. pieniądze skradzione pracującym otrzymasz jako dotację.
jeśli jesteś wierzący w cieślę z nazaretu to wiedz że cieśla z nazaretu mówił kto nie pracuje ten nie je. jeżeli wierzysz w marksa to wiedz że marks mówił o tym że pieniądze należą się za pracę a nie za posiadanie tytułu hrabiego, tytułu uchodźcy, tytułu wnioskodawcy o dotację.
najlepsze porady z zakresu jak wyciągnąć pieniądze za free robią mieszkańcy ul pocztowej 4. już oni wiedzą jak przytulić się do pieniędzy bez pracy. naprzeciwko belwederu, koło poczty jest skwerek. stała tam synagoga. bywalcy też wiedzieli i wiedzą nadal jak żyje się z pracy innych ludzi.
starostwo powiatowe kształtuje umysł ludzi- chcesz mieć pieniądze, trzeba złożyć wniosek o pieniądze.
urząd pracy mówi, brakuje pracowników?-- trzeba znieść wizy tryzubom.
w języku niemieckim istnieje słowo stadtverbrechen. już nawet durni niemcy wiedzą że przestępcą może być również państwo.
2017-10-27 10:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz