Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Plebiscyt pn."Najpopularniejszy Dzielnicowy Dolnego Śląska" w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelinie wygrała st.sierż. Joanna Sączawa i została zwycięzcą I etapu powiatowego na podległym terenie.
Dzielnicowa Zespołu Profilaktyki Społecznej KPP Strzelin,obsługuje ona rejon pozamiejski nr III w gminie Strzelin. Relizuje działanie priorytetowe w miejscowości Pławna- "aspołeczne zachowania oraz nadużywanie alkoholu w rejonie sklepu spożywczego". Zakładanym celem jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkanców, zmniejszenie zachowań negatywnych, aspołecznych (mniejsza liczba popełnianych wykroczeń, zwiększenie zaufania mieszkańców do Policji.
Ponadto st. sierż. Joanna Sączawa jest finalistką konkursu dzielnicowy roku 2017 i uczestniczyła w finałach w Szkole Policji w Katowicach reprezentując funkcjonariuszy z Dolnego Ślaska. Interesuje się sportem. Jest mistrzem służb mundurowych dolnego śląska w judo.
asp. szt. Jacek Waś

Komentarze   

Permalink2 +3 mlody sierżant
RE: st. sierz.Joanna Sączawa najpopularniejszym dzielnicowym w powiecie strzelińskim
Cytuję cześ:
na pewno karanie za picie piwa przyniesie pani awanse na wyższe stopnie - powodzenia

Powodzenie to ja już mam u mężczyzn a nie u obszczymurów takich jak Cześ. Niedawno upomniałam Czesia za to że filtrował denaturat przez chleb a chleb rzucał ptakom zamiast użyć go jako zakąskę.
2018-01-11 09:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +5 cześ
alko paradoks
na pewno karanie za picie piwa przyniesie pani awanse na wyższe stopnie - powodzenia
2018-01-10 20:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz