St. sierż. Joanna Sączawa jest finalistką konkursu dzielnicowy roku 2017
Plebiscyt pn."Najpopularniejszy Dzielnicowy Dolnego Śląska" w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelinie wygrała st.sierż. Joanna Sączawa i została zwycięzcą I etapu powiatowego na podległym terenie.
Dzielnicowa Zespołu Profilaktyki Społecznej KPP Strzelin,obsługuje ona rejon pozamiejski nr III w gminie Strzelin. Relizuje działanie priorytetowe w miejscowości Pławna- "aspołeczne zachowania oraz nadużywanie alkoholu w rejonie sklepu spożywczego". Zakładanym celem jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkanców, zmniejszenie zachowań negatywnych, aspołecznych (mniejsza liczba popełnianych wykroczeń, zwiększenie zaufania mieszkańców do Policji.
Ponadto st. sierż. Joanna Sączawa jest finalistką konkursu dzielnicowy roku 2017 i uczestniczyła w finałach w Szkole Policji w Katowicach reprezentując funkcjonariuszy z Dolnego Ślaska. Interesuje się sportem. Jest mistrzem służb mundurowych dolnego śląska w judo.
asp. szt. Jacek Waś

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
mlody sierżant
RE: st. sierz.Joanna Sączawa najpopularniejszym dzielnicowym w powiecie strzelińskim
cześ powiedziała :
na pewno karanie za picie piwa przyniesie pani awanse na wyższe stopnie - powodzenia
Powodzenie to ja już mam u mężczyzn a nie u obszczymurów takich jak Cześ. Niedawno upomniałam Czesia za to że filtrował denaturat przez chleb a chleb rzucał ptakom zamiast użyć go jako zakąskę.

0
Gravatar
cześ
alko paradoks
na pewno karanie za picie piwa przyniesie pani awanse na wyższe stopnie - powodzenia
0

Przeczytaj także