- Ustaliliśmy zatem, że będę wnioskował, żeby powołać Małgorzatę Krochmalną jako osobę pełniącą obowiązki dyrektora strzelińskiego sanepidu - powiedział starosta strzeliński Marek Warcholiński
W listopadzie ubiegłego roku starosta strzeliński ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Strzelinie. - W związku z tym opracowano regulamin i powołano odpowiednią komisję. Trzeba zaznaczyć, że ustawa o inspekcji sanitarnej nie wymaga zorganizowania takiego konkursu, natomiast uznałem, że dla przejrzystości było wskazane, aby takie postępowanie przeprowadzić - tłumaczył starosta.
Do konkursu zgłosiła się jedna osoba, a była to ówczesna dyrektor placówki Małgorzata Krochmalna. - Istotne jest to, że do prac w komisji zaprosiłem przedstawicieli Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnegoi również wojewody, ale żaden z tych organów z tego nie skorzystał - dodał Warcholiński.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
ela
RE: Starosta ponownie ogłosi konkurs
A gdzie ten konkurs ogłoszono? Bo na stronie ja takich nie znalazłam? I warto by przytoczyć jakie były wymagania.
0

Przeczytaj także