- Naczelnik wydziału geodezji w strzelińskim starostwie, Natalia Wolniewicz-Chłopaś, już wkrótce zmieni pracodawcę

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Strzelińskiego radna Magdalena Krupa spytała starostę, czy planowana jest zmiana na stanowisku naczelnika wydziału geodezji w strzelińskim starostwie. - Rozmawiałem z panią naczelnik (Natalią Wolniewicz-Chłopaś – przyp.red.), która poinformowała mnie, że zamierza odejść, gdyż wygrała postępowanie konkursowe w Oławie.

Skontaktowałem się też ze starostą oławskim, który potwierdził tę informację - powiedział na sesji starosta strzeliński Marek Warcholiński.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dojdzie do zmiany na stanowisku naczelnika w Strzelinie. Wiele wskazuje na to, że starosta ogłosi konkurs. O szczegółach poinformujemy na bieżąco na łamach Słowa Regionu.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Kazik W
RE: Dokąd odejdzie naczelnik?
Ten wydział to jedno wielkie bagno tworzone przez lata działalności.
0

Przeczytaj także