W ostatnim czasie odnowiono pomieszczenia Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelinie
Dla komfortu i Odświeżanie pomieszczeń w Powiatowym Urzędzie Pracy w Strzelinie powoli dobiega końca. - Chcemy, aby nasi klienci dobrze się tutaj czuli. W tej chwili w urzędzie jest czysto i świeżo. Zakupiliśmy specjalne farby do malowania wnętrz budynków użyteczności publicznej - poinformowała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelinie Anna Horodyska. - Dziękuję bardzo osadzonym z Zakładu Karnego, którzy wykonują te prace. Robią to starannie i solidnie. Podziękowania należą się też panu Adamowi Kornakowi, który wszystko nadzoruje. Znacznie poprawiło to estetykę naszego urzędu - podkreśliła dyrektor.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Dziękuję bardzo osadzonym z Zakładu Karnego...
AS powiedziała :
Cytuj :
(...)Chcemy, aby nasi klienci...
Zaraz, zaraz, chwileczkę klient to osoba nabywająca towar lub usługę, za którą musi zapłacić.A jakie usługi świadczy PUP i jak Ci "konsumenci" za nie płacą?Wydaje mi się że Pani dyrektor się coś pomieszało, albo po prostu nie zna pojęć ekonomiczno-społecznych.Ale nic straconego, wszystkiego można się jeszcze nauczyć, zawsze może Pani założyć własną firmę, zapłacić zus i vat z faktur płatnych po trzech miesiącach, opłacić lokal i wiele innych opłat, które są obowiązkowe i nikogo nie interesuje że "Tamten" mi nie zapłacił i nie mam z czego...
czepiasz się. ta pani buja w obłokach, miesiąc temu sama dała zdjęcia na SR. też trochę bujasz w obłokach bo otrzymać zapłatę faktury w ciągu 3 miesięcy to jest sprint daleki od 24 miesięcznej normy. widzę tu jednak jakieś podejście rynkowe. bezrobocie we wrocławiu to chyba 4% - najniższe na świecie, trudno znaleźć pracownika do jakiejkolwiek pracy. państwo zasila leni zasiłkami zniechęcając ich do pracy. taki urząd pracy jest producentem. producentem iluzji. klienci pup płacą za usługę o nazwie "zarejestrowanie " nie pieniędzmi ale świadczeniem wzajemnym. ludzkie odpady w korytarzu urzędu płacą urzędowi statystykami wejść klientów , które w ocenie urzędników są potwierdzeniem konieczności istnienia urzędu- producenta statystyk. klienci idą do urzędu nie po to aby urząd znalazł im pracę ale po to aby jako zarejestrowany klient podpiąć się pod dla nich bezpłatną służbę zdrowia. z samych zasiłków bezrobotny jest w stanie wyciągnać kilka tys na mc a pracę jest gotowy podjąć za co najmniej dwukrotność otrzymywanych zasiłków i korzyści. klient nic nie wie o tym że firma do jego dwukrotności zasiłków dopłaci jeszcze 70% pit i zus. urząd też tego nie wie. urząd to fabryka marzeń niczym hollywood.

0
Gravatar
spajker
RE: Dziękuję bardzo osadzonym z Zakładu Karnego...
. powiedziała :
spajker powiedziała :
ja mam turbo-program gospodarczy. jak już wszystkich osadzę to gospodarka a zwłaszcza budowlanka dozna prosperity. pomysł skopiowałem od ruskich. jak robotnicy są drodzy to się szuka wroga ludu i na bezpłatną budowę kolei transsyberyskiej wysyła. w strzelinie osadzeni już ładny bruk położyli.
No tak, wszystko pięknie, ładnie, ale dziś zwykły robol to przeszłość, dziś są maszyny, urządzenia za dziesiątki tys. złotych, a i materiały też tanie nie są.Pomalować ścianę to nie problem, ale postawić od laserowej poziomicy na specjalnej zaprawie to już nie są żarty i byle gamoń tego nie zrobi.Nie to żebym ujmował więźniom, bo dobrze i solidnie pracują, ale tylko przy prostych pracach.
nie ma prac prostych. weź takiego działkowca i doktora nauk politycznych i niech skopią działkę, weź brukarza i inżyniera drogownictwa i niech osadzą prosto krawężnik. weź kierowcę tira i wykładowcę z akademii policyjnej i niech zaparkują wielki samochód. ci więźniowie chyba potrafią więcej aniżeli dzisiejsi młodzi ludzie. trend jest taki że są specjaliści od social media zarabiający na e- handlu e-walutą w e-srajfonie.

0
Gravatar
.
RE: Dziękuję bardzo osadzonym z Zakładu Karnego...
spajker powiedziała :
ja mam turbo-program gospodarczy. jak już wszystkich osadzę to gospodarka a zwłaszcza budowlanka dozna prosperity. pomysł skopiowałem od ruskich. jak robotnicy są drodzy to się szuka wroga ludu i na bezpłatną budowę kolei transsyberyskiej wysyła. w strzelinie osadzeni już ładny bruk położyli.
No tak, wszystko pięknie, ładnie, ale dziś zwykły robol to przeszłość, dziś są maszyny, urządzenia za dziesiątki tys. złotych, a i materiały też tanie nie są.Pomalować ścianę to nie problem, ale postawić od laserowej poziomicy na specjalnej zaprawie to już nie są żarty i byle gamoń tego nie zrobi.Nie to żebym ujmował więźniom, bo dobrze i solidnie pracują, ale tylko przy prostych pracach.

0
Gravatar
Piotrek
RE: Dziękuję bardzo osadzonym z Zakładu Karnego...
Dajcie tam spajkera do roboty lepiej to zrobi.
0
Gravatar
abc
RE: Dziękuję bardzo osadzonym z Zakładu Karnego...
AS powiedziała :
Cytuj :
(...)Chcemy, aby nasi klienci...
Zaraz, zaraz, chwileczkę klient to osoba nabywająca towar lub usługę, za którą musi zapłacić.A jakie usługi świadczy PUP i jak Ci "konsumenci" za nie płacą?Wydaje mi się że Pani dyrektor się coś pomieszało, albo po prostu nie zna pojęć ekonomiczno-społecznych.Ale nic straconego, wszystkiego można się jeszcze nauczyć, zawsze może Pani założyć własną firmę, zapłacić zus i vat z faktur płatnych po trzech miesiącach, opłacić lokal i wiele innych opłat, które są obowiązkowe i nikogo nie interesuje że "Tamten" mi nie zapłacił i nie mam z czego...Własna firma, zatrudnienie ludzi, pozyskanie klientów, wykonanie kontraktów i otrzymanie za nie zapłaty, to jest szkoła życia, ciekawe czy Pani w niej była lub jest na nią gotowa?Bo bycie dyrektorem, jakiegoś dziwnego i niepotrzebnego tworu jakim jest PUP, gdzie pieniądze dostaje się na tacy, nie trzeba się niczym przejmować, to nie problem, problem jest wtedy gdy pieniędzy nie ma i trzeba je zdobyć, często pracując po 12-16 godzin siedem dni w tygodniu.
Według wikipedii to jeszcze : klient – ubogi szlachcic zależny od możnowładcy. Hm.........

0
Gravatar
AS
RE: Dziękuję bardzo osadzonym z Zakładu Karnego...
Cytuj :
(...)Chcemy, aby nasi klienci...
Zaraz, zaraz, chwileczkę klient to osoba nabywająca towar lub usługę, za którą musi zapłacić.A jakie usługi świadczy PUP i jak Ci "konsumenci" za nie płacą?Wydaje mi się że Pani dyrektor się coś pomieszało, albo po prostu nie zna pojęć ekonomiczno-społecznych.Ale nic straconego, wszystkiego można się jeszcze nauczyć, zawsze może Pani założyć własną firmę, zapłacić zus i vat z faktur płatnych po trzech miesiącach, opłacić lokal i wiele innych opłat, które są obowiązkowe i nikogo nie interesuje że "Tamten" mi nie zapłacił i nie mam z czego...Własna firma, zatrudnienie ludzi, pozyskanie klientów, wykonanie kontraktów i otrzymanie za nie zapłaty, to jest szkoła życia, ciekawe czy Pani w niej była lub jest na nią gotowa?Bo bycie dyrektorem, jakiegoś dziwnego i niepotrzebnego tworu jakim jest PUP, gdzie pieniądze dostaje się na tacy, nie trzeba się niczym przejmować, to nie problem, problem jest wtedy gdy pieniędzy nie ma i trzeba je zdobyć, często pracując po 12-16 godzin siedem dni w tygodniu.

0
Gravatar
spajker
RE: Dziękuję bardzo osadzonym z Zakładu Karnego...
Kantyna powiedziała :
Swiętnię.Od dzisiaj będe się czuł w up jak w domu.Wewnętrzne farby nawet są.Ja też dziękuję naszym skazanym.Gdyby nie Wy to nie wiem kto i jak by to zrobił.Prosimy nie wychodzcie.Zróbcie jeszcze ratusz i załatwcie cukrownie.Jak to dobrze że są jeszcze tacy życzliwi ludzie
ja mam turbo-program gospodarczy. jak już wszystkich osadzę to gospodarka a zwłaszcza budowlanka dozna prosperity. pomysł skopiowałem od ruskich. jak robotnicy są drodzy to się szuka wroga ludu i na bezpłatną budowę kolei transsyberyskie j wysyła. w strzelinie osadzeni już ładny bruk położyli.

0
Gravatar
Kantyna
Dziękuję bardzo osadzonym z Zakładu Karnego...
Swiętnię.Od dzisiaj będe się czuł w up jak w domu.Wewnętrzne farby nawet są.Ja też dziękuję naszym skazanym.Gdyby nie Wy to nie wiem kto i jak by to zrobił.Prosimy nie wychodzcie.Zróbcie jeszcze ratusz i załatwcie cukrownie.Jak to dobrze że są jeszcze tacy życzliwi ludzie
0

Przeczytaj także