Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Dziś do rąk Czytelników trafia 909 numer Słowa. Głównym i bulwersującym tematem, jest zatrzymanie pedofila ze Strzelina. Akcja była spektakularna.
Nie zapominamy o setkach naszych maturzystów, którzy zmagają się z egzaminem dojrzałości. Jakie są ich pierwsze wrażenia i oceny? Piszemy o tym w obszernej sondzie. Miniony tydzień obfitował, niestety, w wydarzenia kryminalne. Zapowiedzi niektórych z nich przeczytacie na zamieszczonej okładce. Nie brakuje kilku interwencyjnych materiałów, z którymi zgłosili się do nas mieszkańcy. Choć majówka minęła, nie kończy się cykl relacji z różnych wydarzeń związanych z wydarzeniami z ostatnich dni.
Zakończył się plebiscyt na sportowca, trenera, i drużynę powiatu strzelińskiego. W tym wydaniu piszemy o gali, która ma się odbyć już w najbliższy czwartek o godzinie 18 i o nagrodach, dla Czytelników i osób, które przyjdą na galę. Warto się zapoznać ze szczegółami, bo pula nagród czekająca na Was przekracza 2500zł.  To tylko zapowiedzi części artykułów, jakie można przeczytać w aktualnym wydaniu.
Poza tym, jak zawsze, znajdziecie dużo sportu, ponad 300 ogłoszeń drobnych i darmowy, tygodniowy program TV.
Zapraszamy do lektury.
Dodaj komentarz