Po latach służby na emeryturę przeszedł komendant KPP w Strzelinie insp. Marek Pelczar. W uroczystym pożegnaniu uczestniczyli zebrani goście, którzy podziękowali za współpracę i poświęcenie. Obowiązki strzelińskiego komendanta powierzono dotychczasowemu zastępcy Izabeli Baszturze.
W poniedziałek, 4 czerwca, w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji insp. Marka Pelczara. Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu Tomasz Trawiński powierzył obowiązki strzelińskiego komendanta jego dotychczasowemu zastępcy mł. insp. Izabeli Baszturze.
Zastępca KWP we Wrocławiu Dariusz Wesołowski życzył byłemu komendantowi, aby przez wiele lat korzystał z emerytury. Podziękował za 25 lat służby w dolnośląskiej policji. Pogratulował również mł. insp. Izabeli Baszturze, która będzie pełniła obowiązki komendanta. - Wiem z własnego doświadczenia, że to bardzo trudny okres dla każdego oficera. Człowiek bardzo chce i bardzo się stara, ale nawet w małej jednostce zdarzają się ciężkie zdarzenia, które trzeba zabezpieczyć. Myślę, że pani komendant będzie gwarantem realizacji zadań wykonywanych przez całą kadrę nad wyraz dobrze – powiedział.
Były komendant insp. Marek Pelczar podziękował zebranym za czas wzajemnej współpracy. Kierownictwu Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu podziękował za wsparcie podczas dwuletniego pełnienia służby w Strzelinie.
Mł. insp. Izabela Basztura przypomniała, że 29 maja minęły cztery lata, odkąd rozpoczęła służbę w strzelińskiej komendzie. - Nie znałam nikogo, a wy nie znaliście mnie. Minęły cztery lata naszej ciężkiej pracy. Nie da się tego przeliczyć na żadne słupki. Sami doskonale wiemy, jak wygląda nasza codzienna służba. Mogę zapewnić, że z tą załogą jesteśmy w stanie zrealizować dwa podstawowe priorytety, czyli ograniczenie przestępczości i podniesienie skuteczności. Policjanci obiecali, że tak będzie – mówiła mł.insp. Izabela Basztura.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele gmin powiatu strzelińskiego i współpracujących instytucji. Podziękowali insp. Markowi Pelczarowi za pełną zaangażowania współpracę i sumienną służbę oraz trud i poświęcenie.{jcomments off}
Foto: KK, KPP Strzelin

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
No i co
RE: Komendant policji przeszedł na emeryturę
Gratuluję panu komendantowi wzorowe służby przez tyle lat. A wszystkim którzy negatywnie wypowiadają się na temat służb mundurowych zapraszam do służby. Wtedy pogadamy.
0
Gravatar
XIXUrl
RE: Komendant policji przeszedł na emeryturę
Irek trzeba być człowiekiem...
0
Gravatar
Ozon
RE: Komendant policji przeszedł na emeryturę
Kantyna powiedziała :
Nie uważam aby przejście komendanta policji na emeryturę było tak ważnym wydarzeniem.Mam nadzieję że przy tej okazji nie wyskoczyła para krakowiaków jak w filmie Miś podczas odbioru paszportu.Gabinet woskowy na zdjęciach poświadcza iż zbliżają się wybory.
Może dla Ciebie nie ważne, bo uważasz że np. posadzenie drzewka w parku jest istotne. Dla mnie to jest ważna informacja. Każdy sądzi według siebie.

0
Gravatar
HENRY
KOMENDANT
PO 2 LATACH SPEDZONYCH Z TA PATOLOGIA W TEJ MIESCINIE NIC DZIWNEGO ZE ODCHODZI NA TUM POSTERUNKU POLOWA JEST PATOLOGIA.
0
Gravatar
spajker
RE: Komendant policji przeszedł na emeryturę
Kantyna powiedziała :
Nie uważam aby przejście komendanta policji na emeryturę było tak ważnym wydarzeniem.Mam nadzieję że przy tej okazji nie wyskoczyła para krakowiaków jak w filmie Miś podczas odbioru paszportu.Gabinet woskowy na zdjęciach poświadcza iż zbliżają się wybory.
wyskoczyły panie w rozmiarze xxl owinięte w obrus/firankę dodając folkowego charakteru 13temu posterunkowi.

0
Gravatar
Kantyna
Komendant policji przeszedł na emeryturę
Nie uważam aby przejście komendanta policji na emeryturę było tak ważnym wydarzeniem.Mam nadzieję że przy tej okazji nie wyskoczyła para krakowiaków jak w filmie Miś podczas odbioru paszportu.Gabinet woskowy na zdjęciach poświadcza iż zbliżają się wybory.
0
Gravatar
spajker
RE: Komendant policji przeszedł na emeryturę
lata służby, 15 lat pracy i już na emeryturę czyli do pracy w firmie ochroniarskiej. kowalski tyra 40+ do67 roku życia do emerytury, jeszcze w 67-dmym roku życia kowalski udaje że jest dobrym tynkarzem/kierowcą/ratownikiem wodnym/dodaj co chcesz.agent tomek najpierw krył przeciwniczki polityczne za państwowe pieniadze i już w 35 roku życia poszedł na emeryturę. jako doświadczony życiowo emeryt został posłem pomimo wykształcenia zasadniczego prostego a później prezesem fundacji z 65 milionami dotacji rocznie.na milicję mówi się psy. może i z tego powodu że długość ich aktywności zawodowej to tyle co długość życia psa. na zus oczywiście nie płacą ale z zusu korzystają. to wszytsko nazywa się ciężką służbą i te bukiety jak dla 90-letniego weterana pracy.
0

Przeczytaj także