W najbliższy poniedziałek, 18 czerwca, przyjedzie do Strzelina prezydent Andrzej Duda. Foto: KPRP/Jakub Szymczuk
W najbliższy poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., przyjedzie do Strzelina prezydent Andrzej Duda. Spotka się z samorządowcami, a w strzelińskim Rynku z mieszkańcami.
Spotkanie z głową państwa, na które mogą przyjść wszyscy mieszkańcy powiatu, zaplanowano na godzinę 17.00. Wejście do strefy spotkania tylko w godz. 15.00 – 16.00. Prezydent przyjedzie do Strzelina na zaproszenie starosty i Zarząd Powiatu Strzelińskiego.
Relacja z wydarzenia już w najbliższym wydaniu Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
obywatel
RE: Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Strzelina
Tiaaa powiedziała :
obywatel powiedziała :
Gość powiedziała :
W końcu mamy " wolność Tomku w swoim domku ", a że takie zachowanie pani burmistrz trąci Wałęsą, który np. chciał Kwaśniewskiemu nogę zamiast ręki podać... no cóż kulturę ponoć z domu się wynosi i intratne stanowiska urzędnika kultury nie nauczą! ( A wręcz przeciwnie!)
Miałem okazję chwilkę porozmawiać z Prezydentem...PRZEPROSIŁEM PREZYDENTA W IMIENIU WSZYSTKICH OBYWATELI STRZELINA ZA ZACHOWANIE doroty...PANI BURMISTRZ JEST PANI SŁABO WYCHOWANA!!!
Nikt Cię nie upoważniał do przepraszania w moim imieniu !
Spokojnie tam nie ja jeden przepraszałem serio widać było te oburzenie to jedyna burmistrz w polsce taki numer wykręciła ........NA PRAWDE WSTYD!Powtarzam jeszcze raz burmistrz reprezentuje wszystkich obywateli Strzelina I NIKT JEJ NIEUPOWAŻNIŁ DO TAKIEGO ZACHOWANIA!!!

0
Gravatar
obywatel
RE: Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Strzelina
Tiaaa powiedziała :
obywatel powiedziała :
Gość powiedziała :
W końcu mamy " wolność Tomku w swoim domku ", a że takie zachowanie pani burmistrz trąci Wałęsą, który np. chciał Kwaśniewskiemu nogę zamiast ręki podać... no cóż kulturę ponoć z domu się wynosi i intratne stanowiska urzędnika kultury nie nauczą! ( A wręcz przeciwnie!)
Miałem okazję chwilkę porozmawiać z Prezydentem...PRZEPROSIŁEM PREZYDENTA W IMIENIU WSZYSTKICH OBYWATELI STRZELINA ZA ZACHOWANIE doroty...PANI BURMISTRZ JEST PANI SŁABO WYCHOWANA!!!
Nikt Cię nie upoważniał do przepraszania w moim imieniu !
Kubak powiedziała :
obywatel powiedziała :
Gość powiedziała :
W końcu mamy " wolność Tomku w swoim domku ", a że takie zachowanie pani burmistrz trąci Wałęsą, który np. chciał Kwaśniewskiemu nogę zamiast ręki podać... no cóż kulturę ponoć z domu się wynosi i intratne stanowiska urzędnika kultury nie nauczą! ( A wręcz przeciwnie!)
Miałem okazję chwilkę porozmawiać z Prezydentem...PRZEPROSIŁEM PREZYDENTA W IMIENIU WSZYSTKICH OBYWATELI STRZELINA ZA ZACHOWANIE doroty...PANI BURMISTRZ JEST PANI SŁABO WYCHOWANA!!!
Kurcze, a kim ty jesteś, żeby wypowiadać się w imieniu wszystkich mieszkańców? Stanąłeś do wyborów, uzyskałeś mandat? Ktoś cię namaścił?A na ZWIK też zdążyłeś sie poskarżyć ?
A na ZWIK też zdążyłeś się poskarżyć ... A DLACZEGO MIAŁBYM MÓWIĆ COŚ O ZWIKU??? CZYŻBY PREZES BYŁ DO WYMIANY???POWTARZAM WAM KOMUNISTYCZNE MISIE PYSIE W A S Z C Z A S S i Ę KOŃCZY!!!!!!!!! !!!!!!!!

0
Gravatar
agrest
re
dostał przykaz to jeździ do wszystkich dziur kupując swoimi pięknymi słowami i obietnicami ciemny lud... już obiecał krajową ósemkę w 1,5 roku...:-))) co Wam obiecał w Strzelinie biedny zgorzchniały elektoracie PIS? Macie w koszyku nowe bajki dewastujące Państwo?,,, napychajcie sie nimi , bo w sklepie za chwile juz go nie wypełnicie bo Was nie bedzie stać
0
Gravatar
Kubak
RE: Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Strzelina
obywatel powiedziała :
Gość powiedziała :
W końcu mamy " wolność Tomku w swoim domku ", a że takie zachowanie pani burmistrz trąci Wałęsą, który np. chciał Kwaśniewskiemu nogę zamiast ręki podać... no cóż kulturę ponoć z domu się wynosi i intratne stanowiska urzędnika kultury nie nauczą! ( A wręcz przeciwnie!)
Miałem okazję chwilkę porozmawiać z Prezydentem...PRZEPROSIŁEM PREZYDENTA W IMIENIU WSZYSTKICH OBYWATELI STRZELINA ZA ZACHOWANIE doroty...PANI BURMISTRZ JEST PANI SŁABO WYCHOWANA!!!
Kurcze, a kim ty jesteś, żeby wypowiadać się w imieniu wszystkich mieszkańców? Stanąłeś do wyborów, uzyskałeś mandat? Ktoś cię namaścił?A na ZWIK też zdążyłeś sie poskarżyć ?

0
Gravatar
Dodo
RE: Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Strzelina
Pisiorski zaciąg własnie zwekslował dyskusję na kwestie wychowania pani burmistrz. A ja przypominam, że zapraszającym był Warcholiński. Koszty imprezy sądząc po ilości policji w mieście będą ogromne. A cel cały czas nam nie został przedstawiony. Jakie będą korzyści? Bo poogladać sobie Prezydenta można w tvp - tanio i wygodnie.
0
Gravatar
He
Wymiana opon
Czy tanio opony im w limuzynach zmieniali ☺☺☺☺
0
Gravatar
Tiaaa
RE: Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Strzelina
obywatel powiedziała :
Gość powiedziała :
W końcu mamy " wolność Tomku w swoim domku ", a że takie zachowanie pani burmistrz trąci Wałęsą, który np. chciał Kwaśniewskiemu nogę zamiast ręki podać... no cóż kulturę ponoć z domu się wynosi i intratne stanowiska urzędnika kultury nie nauczą! ( A wręcz przeciwnie!)
Miałem okazję chwilkę porozmawiać z Prezydentem...PRZEPROSIŁEM PREZYDENTA W IMIENIU WSZYSTKICH OBYWATELI STRZELINA ZA ZACHOWANIE doroty...PANI BURMISTRZ JEST PANI SŁABO WYCHOWANA!!!
Nikt Cię nie upoważniał do przepraszania w moim imieniu !

0
Gravatar
obywatel
RE: Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Strzelina
Gość powiedziała :
W końcu mamy " wolność Tomku w swoim domku ", a że takie zachowanie pani burmistrz trąci Wałęsą, który np. chciał Kwaśniewskiemu nogę zamiast ręki podać... no cóż kulturę ponoć z domu się wynosi i intratne stanowiska urzędnika kultury nie nauczą! ( A wręcz przeciwnie!)
Miałem okazję chwilkę porozmawiać z Prezydentem...PRZEPROSIŁEM PREZYDENTA W IMIENIU WSZYSTKICH OBYWATELI STRZELINA ZA ZACHOWANIE doroty...PANI BURMISTRZ JEST PANI SŁABO WYCHOWANA!!!

0
Gravatar
spajker
RE: Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Strzelina
Piotrek powiedziała :
rozumiem, opowiem czary mary a lud pokroju tvp info kupi wszystko jak mawia twarz "dobrej zmiany" przesladowany prokutator w prl
https://telewizjastrzelin.pl/polityka/leszek-miller-w-strzelinie-konferencja-prasowa/przerobimy strzelin na kraj rad.

0
Gravatar
Piotrek
RE: Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Strzelina
rozumiem, opowiem czary mary a lud pokroju tvp info kupi wszystko jak mawia twarz "dobrej zmiany" przesladowany prokutator w prl
0

Przeczytaj także