Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Dziś oddajemy do rąk Czytelników kolejny, wakacyjny numer Słowa. Upały, ale i nawałnice, których w ostatnich dniach jesteśmy świadkami sprawiły, że pogoda i jej skutki są tematem kilku artykułów. Jeden z materiałów dotyczy kilkudniowego zamknięcia kąpieliska w Białym Kościele. Jak jesteśmy przy pogodzie, to warto dowiedzieć się, jaki wpływ ona miała i ma na akcję żniwną. Czy czekają nas podwyżki żywności? Problemy z wodą, ale tym razem płynącą z kranów, mają mieszkańcy gminy Przeworno. Czy powinni się czegoś obawiać, o tym mówi dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej.
Poważne, a nawet przełomowe zmiany, zachodzą w temacie komunikacji publicznych. Dwie gminy uruchamiają darmowe przewozy. Kto na tym straci, a kto zyska?
Mieszkańców Wiązowa czekają kolejne zmiany drogowe związane z trwającą przebudową rynku. Dobiega końca budowa miejskiego targowiska w Strzelinie. Piszemy kiedy, i na jakich zasadach, skorzystają z niego kupcy i klienci.
Nie kończy się pasmo wypadków drogowych i pożarów. Miniony tydzień, wyjątkowo jednak, obfitował w zatrzymania osób poszukiwanych przez policję i prokuraturę. Zatrzymań było aż kilka.
Piszemy o kilku atrakcjach turystycznych i historycznych naszego powiatu, o których mało kto wiedział.
Nie sposób nie wspomnieć o artykule, w którym opisujemy życie rodziny, w której dzieci codziennie walczą, by widzieć swoich rodziców.
To tylko zapowiedzi części artykułów, jakie można przeczytać w aktualnym wydaniu.
Poza tym, jak zawsze, znajdziecie dużo sportu, ponad 300 ogłoszeń drobnych i darmowy, tygodniowy program TV.
Zapraszamy do lektury.
Dodaj komentarz