Kapitan Michał Pięta, zastępca komendanta PPSP w Strzelinie
Od 16 lipca br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelinie obowiązki zastępcy komendanta pełni kapitan Michał Pięta. Pochodzi z Częstochowy.
Do Strzelina przeszedł z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.
Tam służył przez 11 lat. Zajmował m.in. stanowisko kierownicze, zajmował się koordynacją działań ratowniczych.
W PSP jest już od 17 lat. - Służba w Strzelinie jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem – mówi kapitan Michał Pięta. - Znowu będę miał tu kontakt z poziomym wykonawczym. Kiedy zaczynałem służbę na Śląsku w Komendzie Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Lublińcu, byłem ratownikiem w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej i wyjeżdżałem na akcje.
Pierwszy kontakt ze strażą pożarną Michał Pięta miał w OSP, gdzie pełnił m.in. funkcję prezesa. - Stąd znane mi są problemy jednostek ochotniczych – dodaje kapitan.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także