Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa. Piszemy w nim o dwójce zwyczajnych dzieci, które mają nadzwyczajne serca. W gazecie ponadto przeczytać można, kim jest nowy komendant policji i jakie ma pomysły, by rozwiązać największe bolączki naszego regionu. Jest też inny wywiad, z serii politycznych. W tym wydaniu podajemy także najnowsze informacje z pola przedwyborczych działań poszczególnych komitetów. Jak się okazuje, lista osób, które myślą o najważniejszych urzędach w gminach, ciągle się wydłuża. Przy tej okazji pokazujemy sposoby przedwyborczej walki i działań, jakie mogą być podjęte, by wojnę o mandat wygrać.  Nie brakuje informacji na temat najnowszych zdarzeń drogowych i akcji strażackich. Niestety, ich ilość ciągle nie maleje. Wracamy do ciekawostek związanych z minionymi dożynkami. Zaglądamy za kulisy przygotowań do nich i podajemy kilka istotnych faktów.
Wraz z końcem lata ruszyło wiele inwestycji drogowych, a kolejne mają rozpocząć się lada dzień. O tym informujemy w kilku krótkich materiałach.
Opisujemy także problemy mieszkańców jednej z miejscowości. Czy uda się je rozwiązać? Są też relacje z kolejnych sesji lokalnych samorządów.
W strzelińskiej "Piątce" sporo zmian, o których muszą wiedzieć uczniowie i rodzice.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
Dodaj komentarz