Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Miło nam poinformować, że dziś do Waszych rąk oddajemy szczególny numer. Jego wyjątkowość związana jest z wyborami, które odbędą się już za kilkanaście dni. W związku z tym bardzo wiele miejsca poświęcamy wyborom. Dlatego też swoich kandydatów na radnych, wójtów i burmistrzów prezentują różne komitety. W jednej gazecie można, nie tylko poznać nazwiska, ale i zobaczyć, jak dane osoby wyglądają i jakie przedstawiają programy wyborcze. To razem sprawia, że dzisiejsze wydanie liczy sobie aż 56 stron.
Podobnie jak w ostatnich tygodniach, również i dzisiaj publikujemy dwa obszerne wywiady z kandydatkami na burmistrzów Strzelina i Wiązowa. Wydawało się, że już tydzień temu nasi rozmówcy użyli słownych armat wielkiego kalibru. Jednak dzisiejsze rozmowy dowodzą, że polityczna debata może być jeszcze bardziej gorąca i zaskakująca. Jak się przed zarzutami konkurentów broni obecna burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk, a co obecnemu burmistrzowi Wiązowa zarzuca kontrkandydatka Katarzyna Czyżycka?
Jest też kolejny felieton, w którym piszemy o tym, jak to szefowie podwładnymi się stali, albo inaczej mówiąc, o radnych, czy niemych maszynkach do głosowania?
Piszemy o walce o zdrowie pana Cezarego, który jeszcze niedawno z bronią w ręku mógł śmiało odeprzeć atak uzbrojonego wroga. Na kogo dziś najbardziej może liczyć?
Dla mieszkańców Strzelina bardzo przydatną i praktyczną informacją będzie szczegółowy rozkład jazdy darmowej miejskiej komunikacji publicznej. Warto po nią sięgnąć, wyciąć i zachować. Piszemy także ile w poszczególnych gminach trzeba płacić za mieszkania komunalne.
Informujemy o bardzo ciekawym odkryciu archeologicznym sprzed kilku tysięcy lat. Co tym razem pod ziemią znaleźli badacze?
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

Permalink2 +16 KOMORNIK Z GĘSIŃCA
pOBORCA PODATKOWY
"muszę te kłamstwa prostować, bo to niesprawiedliwa ocena"
hahaha TA DALEJ SWOJE...
Słucham ,wspieram ,działam

Słucham : samej siebie [bo na wyborców nie mam czasu..]
Wspieram : swoje działanie [zadłużanie gminy na potęge!] Dziwnie rachunki jakoś ostatnio zdrożały...a to na te autobusy...
Działam : By żyło się lepiej=> dzieciom komunistów...
2018-10-10 10:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 -13 pef
hasła
Ktoś Renacie podpowiedział z lekka azjatycki makijaż nie licujący z tutejsza, lokalną społecznością i kompletnie nietrafione hasło. Żeby było prawdziwie to powinno ono brzmieć "W rodzinie łączy nas wspólnota!" (a nawet kilka wspólnot ... mieszkaniowych).
2018-10-09 22:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz