Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Dziś, 12 października, ukazał się kolejny numer "Informatora Strzelińskiego". Bezpłatna gazeta trafiła do ponad 100 punktów handlowych i często odwiedzanych instytucji użyteczności publicznej.
Nakład "Informatora", który liczy 16 stron, to 5000 egzemplarzy. Nowy numer Informatora poświęcony jest w większości tematyce zbliżających się wyborów samorządowych 2018. W wydaniu publikujemy pełną listę kandydatów do rad gmin i powiatu strzelińskiego. Ponadto w numerze zapoznać się można z jakiego miejsca i listy kandydują poszczególne osoby, a także jakie mają programy. O wyborach piszą również felietoniści.
Ponadto w wydaniu piszemy m.in. dlaczego Niemcy zapłacą za remont strzelińskiego ratusza i po co GOPS apeluje do mieszkańców o wzmożoną czujność. Wybrane zapowiedzi artykułów, opublikowanych w Informatorze, znajdziecie na załączonym zdjęciu pierwszej strony gazety.
Bezpłatna gazeta zawiera artykuły dotyczące powiatu strzelińskiego. Dodatkowo można w niej znaleźć ponad 300 ogłoszeń drobnych. Zapraszamy do lektury i przypominamy, że "Informator Strzeliński" to dla Reklamodawców okazja do skorzystania z nowej formy promocji swojej oferty i działalności, a dla Czytelników to dodatkowe źródło informacji.
Reklamodawców i ogłoszeniodawców zainteresowanych publikacją swojej oferty w kolejnym "Informatorze" prosimy o kontakt pod nr tel. 502 601 247, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

***
Jeśli wiesz o rzeczach, które powinny zostać nagłośnione, zrobiłeś ciekawe zdjęcia to skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz