Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Już można kupić najnowszy numer powiatowego tygodnika. W gazecie opisujemy bardzo trudną sytuację mieszkaniową małżeństwa siedemdziesięciolatków. Czy można im pomóc i kto jest w stanie to zrobić?
Podobnie jak przed tygodniem, publikujemy pełną listę wyników wyborczych. Tym razem przedstawiamy głosy, jakie otrzymali wszyscy kandydaci, którzy startowali do Rady Miejskiej Strzelina.
Nasie dziennikarze próbują też przewidzieć, kto może zostać przewodniczącym rady w poszczególnych samorządach. W jednych gminach lista nazwisk jest krótka, a w innych, potencjalnych kandydatów do kierowania radą, jest już więcej.
Jako pierwsi prezentujemy zdjęcia przedstawiające Pomnik Legionisty, który tuż po osadzeniu na cokole została zakryty. Nam udało się uchwycić moment, kiedy widać go w całej krasie. Innym wydarzeniem, związanym z jubileuszem odzyskania niepodległości, jest akcja zapalania setek zniczy w strzelińskim rynku. O szczegółach tego wydarzenia przeczytać można na str. 11 naszej gazety.
Każdy, kto chce uczestniczyć w obchodach święta 11 listopada, znajdzie w gazecie szczegółowy program różnych wydarzeń z tym związanych, jakie zaplanowano we wszystkich gminach naszego powiatu. Piszemy też o uchyleniu przez sąd jednej z uchwała Rady Powiatu Strzelińskiego, a także o wyższych podatkach w gminie Przeworno.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
Dodaj komentarz