Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nie minęły jeszcze emocje związane z wyborami samorządowymi, a już dostaliśmy informację o koalicji, która zawiązała się w powiecie. Lider listy Koalicji Obywatelskiej Anna Horodyska poinformowała nas, że utworzyło ją 9 radnych: Dorota Put (Porozumienie Samorządowe), Ludwik Hrycak (Koalicja Obywatelska), Jacek Maćkówka (KO), Anna Horodyska (KO), Ewelina Andrzejewska-Bochnak (KO), Mariusz Majewski (Inicjatywa Lokalna), Magdalena Krupa (IL), Zbigniew Michułka (IL) i Artur Gulczyński (KO).
PrzyPrzedstawiciel PiS w Radzie Powiatu Strzelińskiego Marek Czerwiński twierdzi, że nie zapadły jeszcze ostateczne rozstrzygnięcia w sprawie kształtu koalicji rządzącej. Czy PiS ma jeszcze jakieś „asy w rękawie”? takim układzie sił naturalnym kandydatem na starostę powiatu strzelińskiego wydaje się Anna Horodyska, jednak na ostateczne rozstrzygnięcia musimy jeszcze trochę poczekać, bowiem historia naszej samorządności zna przypadki, kiedy różnego typu koalicje ,,wysypywały” się na ostatniej prostej. Skontaktowaliśmy się też z Markiem Czerwińskim, który zdobył mandat do rady powiatu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Jak powiedział PiS również prowadzi rozmowy koalicyjne i nie zapadły jeszcze ostateczne rozstrzygnięcia.

Komentarze   

Permalink30 +3 bolek
czwarty
Cytuję Lolek:
Cytuję bolek:
W Borowie oczy przecierają ,na kogo ja głosował?na czwartego...a fe

A właśnie Borów dziękuję i życzy nowemu Staroście powodzenia.

Nowemu Staroście Gratulacje!!!, ale za ,,czwartego'' to trochę wstyd...
2018-11-23 21:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink29 0 Lolek
JUZ BYŁ W OGRÓDKU JUZ WITAŁ SIE Ż GĄSKA I WYLĄDOWALI W BECZCE
Cytuję bolek:
W Borowie oczy przecierają ,na kogo ja głosował?na czwartego...a fe

A właśnie Borów dziękuję i życzy nowemu Staroście powodzenia.
2018-11-23 18:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink28 +4 bolek
czwarty
W Borowie oczy przecierają ,na kogo ja głosował?na czwartego...a fe
2018-11-23 18:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink27 +4 dola
czwarty
ten czwarty od prawej to taki wystraszony na tym zdjęciu....
2018-11-22 21:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink26 +6 spajker
RE: Jest już koalicja w powiecie?
podobno gdzie dwóch się kłóci tam trzeci korzysta. partia po i pis skaczą sobie do gardeł w ramach ekumenicznego miłosierdzia a władzę w strzelinie trzyma pzpr towarzysze i towarzyszki moi bracia i siostry oraz prezes szpitala, który jak przyjdzie po kolejne miliony to je dostanie. łajno jasnobrązowe miesza się z łajnem ciemnobrązowym. jaka komu różnica w jakich proporcjach? psy gryzą się o kość, wystarczy zabrać kość i po konflikcie.
2018-11-22 12:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink25 +5 Kloss
RE: Jest już koalicja w powiecie?
Czyżby czwarty od prawej okazał się Kałużą powiatu strzelińskiego?
2018-11-22 11:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink24 -2 Pisior
RE: Jest już koalicja w powiecie?
Cytuję KogutXD:
A jaki to ma znaczenie dla powiatu strzelińskiego kto w województwie i marszałkowie będzie rządził. Odpowiem, moim zdaniem żadne. Koalicja się dogadała i to jest istotne że umieli się dogadać tak szybko. Znaczy to że będzie jedność a to jest istotą ważną niezmiernie. Brawo, tak trzymać i do przodu. To dobra koalicja. Może postawią powiat na nogi, trzymam kciuki.

I koalicja sie rozkoalicjowała. Rządy w powiecie sprawowac będzie PiS, pora na rozgonienie towarzystwa z PO i wszelkich ich sympatyków. Ludzi do pracy nie brakuje a towarzystwo wzajemnej adoracji niech też posmakuje biedy i braku pracy. TKM.
2018-11-21 20:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink23 -3 Adionizy
Kolacja bez pstrąga
Cytuję HAhaha:
I była sobie koalicja :-) Wróble ćwierkają, że były wójt, co to miał marszałkiem zostać, teraz bardzo chce starostą być :-) Ale to nie takie proste. Ludzie już się nauczyli - minęły czasy jak Wojtek z Norbertem decydowali sobie co i jak, a barany platformiane głosowały bez mrugnięcia. Teraz każdy coś chce, a i wielu do obsadzenia się zgłosiło, a worek z prezentami cosik pusty :-) Hahahahahaha

Coś w tym jest - teraz nawet na 6 grudnia "Mikołaj" jest z PiS a w peo (celowo z małej) każdy się ratuje jak może choć to i tak już niedługo w niczym nie pomoże... Nie sztuka wpisać kogoś na "1-kę" na liście bo wiadomo, że z 2-ką albo niżej nikt z automatu by nie zagłosował. Ale choć dobrze, ze jakoś niektórzy sie potrafią dogadać ty masz tu 1-kę ja mam tam 1-kę i jakoś przeżyjemy... Pap
2018-11-21 14:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink22 +1 Gosia12
RE: Jest już koalicja w powiecie?
Cytuję kaziuk:
Czy pan Gulczyński zmienił już barwy?

za szybko :lol: :lol: :lol: najpierw z PO potem z Dorotą Pawnuk potem z kimś a potem znów z PO.... :D :D :D się pospieszył, bo w pan marszałek może się zdenerwować... :D :D :D :D
2018-11-20 14:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink21 +9 kornel
https://wroclaw.onet.pl/gw-stolek-w-spolce-za-oddanie-starostwa-siostrze-premiera-morawieckiego/3g2y2f3
https://wroclaw.onet.pl/gw-stolek-w-spolce-za-oddanie-starostwa-siostrze-premiera-morawieckiego/3g2y2f3
2018-11-15 23:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz