Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa. Dziś piszemy o wyjątkowej kradzieży. Wyjątkowość polegała nie tyle na tym, że trwała niemal miesiąc, ale na tym, że skutki złodziejskiego procederu może odczuć cały powiat i to w wymiarze polityczno-administracyjnym.
Wracamy do tematu Marszu Niepodległości i nagłaśnianiu w niektórych mediach i na profilach społecznościowych faszyzmu i rasizmu, jako głównego przesłania związanego z tym wydarzeniem. Co myślą o tym mieszkańcy powiatu oraz ci, którzy na marszu byli, i widzieli, co się tam działo.
Choć za oknem zrobiło się biało, mamy kilka ważnych informacji na temat inwestycji drogowych w gminie Strzelin. Co już zrobiono, a czego możemy spodziewać się wkrótce?
Ciekawa inwestycja zrealizowana została w Białym Kościele. Komu spodoba się najbardziej?
Choć od wyborów minął już miesiąc, nie cichną tematy związane z ich przebiegiem. Co o kampanii mówi wójt Borowa Waldemar Grochowski? Piszemy też o kulisach pracy w komisjach wyborczych.
Rozstrzyga się przyszłość układu władzy w radzie powiatu strzelińskiego. Czy zadeklarowana koalicja jest najlepszym rozwiązaniem wobec faktu, że władzę w dolnośląskim sejmiku przejął PiS wraz z Bezpartyjnymi Samorządowcami? Kto na tym może zyskać, a kto stracić?
Bardzo szlachetną decyzję podjęła 12 letnia dziewczynka z Wiązowa. To co zrobiła, pomoże komuś, dla kogo jej gest jest bardzo cenny.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
Dodaj komentarz