Dziś, 21 listopada, odbyła się w Starostwie Powiatowym w Strzelinie pierwsza sesja Rady Powiatu Strzelińskiego. Podczas obrad na przewodniczącego rady wybrano Piotra Rozenka. Na starostę zaproponowano dwie kandydatury - Annę Horodyską z Koalicji Obywatelskiej i Marka Czerwińskiego z PiS.
W tajnym głosowaniu radni wybrali na starostę Marka Czerwińskiego. Otrzymał 9 głosów, Anna Horodyska - 8. Wicestarostą został Aleksander Ziółkowski. Na członków Zarządu Powiatu wybrano: Marian Grabas, Marek Mierzwiński i Mariusz Majewski.
Relacja z pierwszej sesji nowej Rady Powiatu Strzelińskiego i opinie na ten temat w najbliższym wydaniu Słowa Regionu.



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Jest już nowy starosta strzeliński
Ktoś tam powiedziała :
Nie jestem za PiSem, ale po zaprezentowaniu przez panią Horodyską braku klasy, cieszę się, wygrał pan Czerwiński. Czy ktoś zauważył moment, w którym pan Hrycak pokazał pani Horodyskiej kto wygrał wybory na wice przewodniczących? Czy ktoś zauważył, jak pani Horodyska dostała wiadomość wychyliła się (jakby sprawdzała czy autor wiadomości stoi z tyłu sali) i po chwili złożyła wniosek formalny o 10 min przerwy (w międzyczasie pani Krupa również otrzymała wiadomość i zachowała się analogi do swojej koleżanki z Koalicji). Brawa za poziom i histeryczne próby ratowania swojej godności. Pięknie jest obiecywać złote góry kiedy nie ma się pojęcia o budżecie.
lalki służą do zabawy a nie do dowodzenia. w filmie pt u pana boga za piecem ksiądz pogroził wójtowi a odwieczny wójt wyrażał zatrwożenie - eee yyyyy ööö to kto będzie teraz wójtem jak nie ja?

0
Gravatar
select
RE: Jest już nowy starosta strzeliński
"Prokuratura Krajowa uznała, że przedwczesne jest stawienie zarzutów operatorowi TVN, który wykonywał gesty nazistowskiego pozdrowienia w trakcie spotkania ku czci Adolfa Hitlera w kwietniu 2017 roku i odwołała wyznaczony mu termin stawienia się w prokuraturze" Pis znowu na kolanach, a Pani ambasador USA tylko pogroziła palcem odnośnie wolności mediów. Co będzie jak się wkurzy?
0
Gravatar
petro
RE: Jest już nowy starosta strzeliński
"Ceny paliw w Polsce szaleją. Są w tej chwili najwyższe od października 2014 roku. Obecnie za litr oleju napędowego i benzyny EU 95 musimy zapłacić więcej niż w szczycie z 2008 roku. To ważne, bo wtedy baryłka ropy na świecie kosztowała 140 dolarów, teraz 60 dolarów. Mimo, że dzisiaj jest o ponad połowę tańsza, my płacimy na stacjach więcej."DZIĘKUJEMY DOJNA ZMIANO!
0
Gravatar
Radny
RE: Jest już nowy starosta strzeliński
Bart powiedziała :
Radny powiedziała :
Jestem wybranym radnym obecnej kadencji chciałem naświetlić parę faktów nikt tu nie musiał nikogo kupować i zastraszyć była ciężka praca każdy z nas mjał świadomość że grupa po plus gwiazdy z Wiązowa położą ten powiat to do naszych radnych w akcie desperacji były robione próby było zaproponowane stanowisko starosty i to tamta grupa obrażał naszego radnego chcemy budować i chcemy być oceniani że swojej pracy to prawda że jakby nie Rafał to moglibyśmy się nie dogadać wykonał kawał dobrej roboty.
Sądząc po błędach ortograficznych i gramatycznych w tym komentarzu, stwierdzam, że napewno nie chodziłeś do szkoły podstawowej.
Sądząc po komentarzu boli Bartek a będzie boleć co raz bardziej!!!!:-)

0
Gravatar
Bart
.
Radny powiedziała :
Jestem wybranym radnym obecnej kadencji chciałem naświetlić parę faktów nikt tu nie musiał nikogo kupować i zastraszyć była ciężka praca każdy z nas mjał świadomość że grupa po plus gwiazdy z Wiązowa położą ten powiat to do naszych radnych w akcie desperacji były robione próby było zaproponowane stanowisko starosty i to tamta grupa obrażał naszego radnego chcemy budować i chcemy być oceniani że swojej pracy to prawda że jakby nie Rafał to moglibyśmy się nie dogadać wykonał kawał dobrej roboty.
Sądząc po błędach ortograficznych i gramatycznych w tym komentarzu, stwierdzam, że napewno nie chodziłeś do szkoły podstawowej.

0
Gravatar
Franka
RE: Jest już nowy starosta strzeliński
A ja tylko nieco z innej beczki - fajnie, że Redakcja sprawozdawała "na żywo". O to chodzi! Brawo.
0
Gravatar
Demoniczny skrzat
PO
Ktoś tam powiedziała :
Nie jestem za PiSem, ale po zaprezentowaniu przez panią Horodyską braku klasy, cieszę się, wygrał pan Czerwiński. Czy ktoś zauważył moment, w którym pan Hrycak pokazał pani Horodyskiej kto wygrał wybory na wice przewodniczących? Czy ktoś zauważył, jak pani Horodyska dostała wiadomość wychyliła się (jakby sprawdzała czy autor wiadomości stoi z tyłu sali) i po chwili złożyła wniosek formalny o 10 min przerwy (w międzyczasie pani Krupa również otrzymała wiadomość i zachowała się analogi do swojej koleżanki z Koalicji). Brawa za poziom i histeryczne próby ratowania swojej godności. Pięknie jest obiecywać złote góry kiedy nie ma się pojęcia o budżecie.
Pewnie ministrant z gabinetu cieni wydaje rozkazy

0
Gravatar
sługa uniżony
RE: Jest już nowy starosta strzeliński
Yerry powiedziała :
Jurek powiedziała :
Witam nie jestem ani pis ani po fakt Pis rozegrał bandę tych amatorów od fotek koncertowo i widać frustrację u pani kupy sory krupy oraz jerego którego marzeniem jest bycie psem .
Tak się załatwia sprawy.....https://www.duw.pl/pl/biuro-prasowe/aktualnosci/14914,Spotkanie-z-nowym-Starosta-Powiatu-Strzelinskiego.html
Podziwiajcie jak wygląda hołd lenny. Powiat "wstaje z kolan". lol lol lol

0
Gravatar
Zmiennicy
RE: Jest już nowy starosta strzeliński
Yerry powiedziała :
Jurek powiedziała :
Witam nie jestem ani pis ani po fakt Pis rozegrał bandę tych amatorów od fotek koncertowo i widać frustrację u pani kupy sory krupy oraz jerego którego marzeniem jest bycie psem .
Tak się załatwia sprawy.....https://www.duw.pl/pl/biuro-prasowe/aktualnosci/14914,Spotkanie-z-nowym-Starosta-Powiatu-Strzelinskiego.html
A kto tam płakał publicznie, że Wojewoda się nie chce spotkać i kogoś unika? To jest polityka, a nie lanie wody przez 4 lata.

0
Gravatar
Yerry
RE: Jest już nowy starosta strzeliński
Jurek powiedziała :
Witam nie jestem ani pis ani po fakt Pis rozegrał bandę tych amatorów od fotek koncertowo i widać frustrację u pani kupy sory krupy oraz jerego którego marzeniem jest bycie psem .
Tak się załatwia sprawy.....https://www.duw.pl/pl/biuro-prasowe/aktualnosci/14914,Spotkanie-z-nowym-Starosta-Powiatu-Strzelinskiego.html

0

Przeczytaj także