Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Nowy starosta powiatu strzelińskiego Marek Czerwiński spotkał się w ubiegły czwartek, 22 listopada, w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu z wojewodą dolnośląskim Pawłem Hreniakiem.
Rozmowy dotyczyły planu współpracy na najbliższy okres. Wiodącym tematem była sytuacja w Strzelińskim Centrum Medycznym. Omówiono też wiele innych ważnych spraw dotyczących naszego powiatu.

Komentarze   

Permalink10 +6 Stary komuch
RE: Nowy starosta spotkał się z wojewodą
Cytuję Mieszkaniec:
Wiodącym tematem była sytuacja SCM, i tak kolejne miliony "pompujmy" w szpital, którego los jest przesądzony. A drogi jak były tak będą por........ lane, o obwodnicy nawet nikt nie wspomni.Bez różnicy kto rządzi powiatem, sytuacja będzie wyglądała tak samo, stare problemy i brak pomysłów jak je rozwiązać tylko żebranie gdzie się da i sklejanie do "kupy" wszystkiego z miesiąca na miesiąc.

"Bez różnicy kto rządzi powiatem, sytuacja będzie wyglądała tak samo"
Strzelinem rządzi tzw. Układ strzeliński [mafijno korupcyjna elita] od lat te same komunistyczne misie pysie masz pretęsje ze jesteśmy jakieś 20 lat za Oławą /Jelczem..itp?
To powiedzcie mi ludzie po co glosujecie na komuchów ??? po co sie pytam !!!
2018-12-05 22:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink9 +1 A tory pamietacie?
A na tym zdjeciu to przypadkiem Rafcia nie wycieli :D
2018-12-05 20:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink8 +6 spajker
Cytuję Stachu:
Bardzo dobrze się to zapowiada, oby tak dalej i do przodu.

bardzo dobrze się zapowiada. garbaty paź u nadętego króla much.
2018-12-05 20:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink7 -4 Stachu
Bardzo dobrze się to zapowiada, oby tak dalej i do przodu.
2018-12-05 10:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink6 +7 bols
Abba Tate
2018-12-05 08:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 +2 ...
https://www.duw.pl/dokumenty/zalaczniki/1/1-29251.jpg
2018-12-04 16:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +19 Mieszkaniec
Ileż można
Wiodącym tematem była sytuacja SCM, i tak kolejne miliony "pompujmy" w szpital, którego los jest przesądzony. A drogi jak były tak będą por........ lane, o obwodnicy nawet nikt nie wspomni.Bez różnicy kto rządzi powiatem, sytuacja będzie wyglądała tak samo, stare problemy i brak pomysłów jak je rozwiązać tylko żebranie gdzie się da i sklejanie do "kupy" wszystkiego z miesiąca na miesiąc.
2018-12-04 16:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +9 spajker
Cytuję Frank:
Spajker - mleko jest pokarmem dla ust zanim wyrosna zeby. Przestan w koncu rozmyslac w ustepie, przywitaj sie ze sloncem. Real IQ minus 37. Emotional IQ minus 3.

frank, przyjmij moje gratulacje, szacowałem ciebie na iQ 15 a ty piszesz że masz aż 37. jestem pod wrażeniem. tak w ustępie polecę innego niż ja kochanka. tego ze słupska. on też ma usta pełne frazesów i fekalii.
2018-12-04 15:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -7 Frank
Spajker
Spajker - mleko jest pokarmem dla ust zanim wyrosna zeby. Przestan w koncu rozmyslac w ustepie, przywitaj sie ze sloncem. Real IQ minus 37. Emotional IQ minus 3.
2018-12-04 15:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +8 spajker
władczy krwiożerczy pizduś pozer przy stole z garbatym starcem, któremu do poczucia wartości znajomość z papierowym wilkiem jest potrzebna.
ja znam grubego rycha i konkurs z rychem na picie bimbru z wiadra wygrałem. może ktoś do mnie z kamerami przyleci?
może ktoś doceni moje poświęcenie dla spraw ojczyzny- źródła moich dochodów?
2018-12-04 14:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz