Nowy starosta powiatu strzelińskiego Marek Czerwiński (z prawej) spotkał się w ubiegły czwartek z wojewodą dolnośląskim Pawłem Hreniakiem
Nowy starosta powiatu strzelińskiego Marek Czerwiński spotkał się w ubiegły czwartek, 22 listopada, w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu z wojewodą dolnośląskim Pawłem Hreniakiem.
Rozmowy dotyczyły planu współpracy na najbliższy okres. Wiodącym tematem była sytuacja w Strzelińskim Centrum Medycznym. Omówiono też wiele innych ważnych spraw dotyczących naszego powiatu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Stary komuch
RE: Nowy starosta spotkał się z wojewodą
Mieszkaniec powiedziała :
Wiodącym tematem była sytuacja SCM, i tak kolejne miliony "pompujmy" w szpital, którego los jest przesądzony. A drogi jak były tak będą por........ lane, o obwodnicy nawet nikt nie wspomni.Bez różnicy kto rządzi powiatem, sytuacja będzie wyglądała tak samo, stare problemy i brak pomysłów jak je rozwiązać tylko żebranie gdzie się da i sklejanie do "kupy" wszystkiego z miesiąca na miesiąc.
"Bez różnicy kto rządzi powiatem, sytuacja będzie wyglądała tak samo" Strzelinem rządzi tzw. Układ strzeliński [mafijno korupcyjna elita] od lat te same komunistyczne misie pysie masz pretęsje ze jesteśmy jakieś 20 lat za Oławą /Jelczem..itp?To powiedzcie mi ludzie po co glosujecie na komuchów ??? po co sie pytam !!!

0
Gravatar
A tory pamietacie?
RE: Nowy starosta spotkał się z wojewodą
A na tym zdjeciu to przypadkiem Rafcia nie wycieli :D
0
Gravatar
spajker
RE: Nowy starosta spotkał się z wojewodą
Stachu powiedziała :
Bardzo dobrze się to zapowiada, oby tak dalej i do przodu.
bardzo dobrze się zapowiada. garbaty paź u nadętego króla much.

0
Gravatar
Stachu
RE: Nowy starosta spotkał się z wojewodą
Bardzo dobrze się to zapowiada, oby tak dalej i do przodu.
0
Gravatar
bols
RE: Nowy starosta spotkał się z wojewodą
Abba Tate
0
Gravatar
...
RE: Nowy starosta spotkał się z wojewodą
https://www.duw.pl/dokumenty/zalaczniki/1/1-29251.jpg
0
Gravatar
Mieszkaniec
Ileż można
Wiodącym tematem była sytuacja SCM, i tak kolejne miliony "pompujmy" w szpital, którego los jest przesądzony. A drogi jak były tak będą por........ lane, o obwodnicy nawet nikt nie wspomni.Bez różnicy kto rządzi powiatem, sytuacja będzie wyglądała tak samo, stare problemy i brak pomysłów jak je rozwiązać tylko żebranie gdzie się da i sklejanie do "kupy" wszystkiego z miesiąca na miesiąc.
0
Gravatar
spajker
RE: Nowy starosta spotkał się z wojewodą
Frank powiedziała :
Spajker - mleko jest pokarmem dla ust zanim wyrosna zeby. Przestan w koncu rozmyslac w ustepie, przywitaj sie ze sloncem. Real IQ minus 37. Emotional IQ minus 3.
frank, przyjmij moje gratulacje, szacowałem ciebie na iQ 15 a ty piszesz że masz aż 37. jestem pod wrażeniem. tak w ustępie polecę innego niż ja kochanka. tego ze słupska. on też ma usta pełne frazesów i fekalii.

0
Gravatar
Frank
Spajker
Spajker - mleko jest pokarmem dla ust zanim wyrosna zeby. Przestan w koncu rozmyslac w ustepie, przywitaj sie ze sloncem. Real IQ minus 37. Emotional IQ minus 3.
0
Gravatar
spajker
RE: Nowy starosta spotkał się z wojewodą
władczy krwiożerczy pizduś pozer przy stole z garbatym starcem, któremu do poczucia wartości znajomość z papierowym wilkiem jest potrzebna.ja znam grubego rycha i konkurs z rychem na picie bimbru z wiadra wygrałem. może ktoś do mnie z kamerami przyleci?może ktoś doceni moje poświęcenie dla spraw ojczyzny- źródła moich dochodów?
0

Przeczytaj także