Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Jak co tydzień, we wtorek, oddajemy do Waszych rąk, kolejny numer Słowa Regionu Strzelińskiego. W najnowszym 950 wydaniu powiatowego tygodnika piszemy o wizycie szczególnej osoby. Do Mikoszowa w ubiegłym tygodniu przyjechała Pierwsza Dama RP, żona prezydenta Agata Kornhauser-Duda.O szczegółach tej wizyty przeczytać można na str. 10.
W numerze podsumowujemy skutki wichury, która w niedzielę i poniedziałek przeszła nad naszym powiatem. Dzień Kobiet w Strużenie pamiętany będzie z innego powodu. Tamtejszy sołtys, w ramach niezadowolenia, rozważa rezygnację z funkcji.
Niezwykle miłe wydarzenie miało miejsce w Księginicach Wielkich. Młoda osoba otrzymała coś, co było wielkim darem serca dobrych ludzi. Równie miłym wydarzeniem, ale tym razem przygotowanym przez SOK, były imprezy skierowane do wszystkich pań. W Wiązowie odbyła się kolejna sesja rady gminy. O czym dyskutowali tamtejsi rajscy?
O nastrojach w radzie powiatu, błędach władzy i tym, co uda się, a czego nie uda się zrobić dla mieszkańców, piszemy w wywiadzie z wicestarostą Aleksandrem Ziółkowskim.  Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
Dodaj komentarz