Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Jest już dostępny najnowszy 951 numer Słowa Regionu Strzelińskiego. W gazecie piszemy o tragicznym finale poszukiwań mieszkańca Strzelina, który zaginął kilka tygodni temu. Informujemy także o innym tragicznym wydarzeniu, do jakiego doszło we wtorek rano na drodze Strzelin - Wrocław. Dramat rozegrał się ułamki sekund po tym, jak na drogę wtargnęła łania.
Na szczęście zupełnie inny charakter miała akcja, jaką przyprowadziła w lasach pod Gromnikiem straż leśna, policja i strażnicy miejscy. Kogo szukali i co groziło poszukiwanym? Nie cichną echa wydarzeń w Kłosowie, gdzie mieszkańcy nie kryją swojego oburzenia z powodu planów budowy masztu telefonii komórkowej.
W Przewornie ponad 170 mieszkańców zadecydowało, kto będzie rządził ich wsią przez kolejne 4 lata. W numerze wracamy do miłego wydarzenia i opisujemy kulisy przekazania mieszkania młodej dziewczynie z gminy Kondratowice. Strzelin czeka kolejna zmiana komendanta, ale tym razem nie w policji.
W gazecie przedstawiamy problem, który może pojawić się w związku z remontem ul. Energetyków w Strzelinie. Pamiętamy także o młodzieży, która już za kilka tygodni przystąpi do jednych z najważniejszych egzaminów w życiu. Co robią dziś i jakie mają plany na przyszłość?
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
Dodaj komentarz