W poniedziałek, 8 kwietnia, o godz. 8:00 rano rozpoczął się bezterminowy strajk nauczycieli organizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych. W związku z tym prosimy naszych Czytelników o udział w sondzie internetowej, w której zadajemy pytanie: „Czy popierasz strajk nauczycieli?” Do wyboru są trzy odpowiedzi: „tak”, „nie” i „nie mam zadania”.
Sonda jest umiejscowiona na górze głównej strony, w prawej kolumnie, a w wersji mobilnej tuż pod artykułami. Głosować będzie można do zakończenia strajku. Dziękujemy za Twój głos.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
pisda
RE: Sonda: "Czy popierasz strajk nauczycieli?"
"Głosujta na nas, bo dostanieta pieniądze".pisda
0
Gravatar
szlochajaca kuzynka
RE: Sonda: "Czy popierasz strajk nauczycieli?"
Mućka powiedziała :
szlochajaca kuzynka powiedziała :
Matura powiedziała :
Wydaje się mi że kiedy ofiarą i zakładnikiem czyjejś przepychanki o paręset złotych zostają niewinne dzieci, a rykoszetem cierpią przez to ich rodzice, taka forma strajku staje się nietrafiona i przybiera formę systemowej patologii pomieszanej z grupowym egoizmem.
Masz rację - wydaje ci się.
Dlaczego nauczyciele nie strajkowali za rządów PO-PSL kiedy podwyżki były zamrożone? Dlaczego strajk zaczął się akurat przed dwoma kampaniami wyborczymi? W tym świetle mówienie, że nie ma to nic wspólnego z polityką jest kpiną i obrażaniem myślących Polaków! Na tym strajku jak na razie tracą nauczyciele i to podwójnie, nie otrzymają wynagrodzenia za strajkujące dni i tracą zaufanie rodziców i dzieci, a rządzącym PiS w sondażach rośnie poparcie.
Przez osiem lat poprzednich rządów nie byliśmy coraz bliżej prawdy tak jak obecnie.

0
Gravatar
Mućka
RE: Sonda: "Czy popierasz strajk nauczycieli?"
szlochajaca kuzynka powiedziała :
Matura powiedziała :
Wydaje się mi że kiedy ofiarą i zakładnikiem czyjejś przepychanki o paręset złotych zostają niewinne dzieci, a rykoszetem cierpią przez to ich rodzice, taka forma strajku staje się nietrafiona i przybiera formę systemowej patologii pomieszanej z grupowym egoizmem.
Masz rację - wydaje ci się.
Dlaczego nauczyciele nie strajkowali za rządów PO-PSL kiedy podwyżki były zamrożone? Dlaczego strajk zaczął się akurat przed dwoma kampaniami wyborczymi? W tym świetle mówienie, że nie ma to nic wspólnego z polityką jest kpiną i obrażaniem myślących Polaków! Na tym strajku jak na razie tracą nauczyciele i to podwójnie, nie otrzymają wynagrodzenia za strajkujące dni i tracą zaufanie rodziców i dzieci, a rządzącym PiS w sondażach rośnie poparcie.

0
Gravatar
szlochajaca kuzynka
RE: Sonda: "Czy popierasz strajk nauczycieli?"
Matura powiedziała :
Wydaje się mi że kiedy ofiarą i zakładnikiem czyjejś przepychanki o paręset złotych zostają niewinne dzieci, a rykoszetem cierpią przez to ich rodzice, taka forma strajku staje się nietrafiona i przybiera formę systemowej patologii pomieszanej z grupowym egoizmem.
Masz rację - wydaje ci się.

0
Gravatar
Matura
RE: Sonda: "Czy popierasz strajk nauczycieli?"
Wydaje się mi że kiedy ofiarą i zakładnikiem czyjejś przepychanki o paręset złotych zostają niewinne dzieci, a rykoszetem cierpią przez to ich rodzice, taka forma strajku staje się nietrafiona i przybiera formę systemowej patologii pomieszanej z grupowym egoizmem.
0
Gravatar
Jejku2
RE: Sonda: "Czy popierasz strajk nauczycieli?"
Piotrq powiedziała :
Jejku2 powiedziała :
Jak słyszę te bzdury wypisywane na temat nauczycieli, to mi się niedobrze robi. Teraz strajk, następnie wytrzymam do czerwca i zmieniam miejsce pracy. Po co mam się meczyć w szkole, po co denerwować czytając te obelżywe wpisy. Nie moje dzieci, nie mój problem. Już w tej chwili brakuje nauczycieli matematyki zobaczymy co będzie za parę lat. A ja będę spokojnie zarabiał kilka tysięcy w prywatnej firmie jako księgowy (tak byłem przezorny i zrobilem 2-gi fakultet). Więc zapraszam na mój wakat - i życzę powodzenia. Już nie nauczyciel (od września).
I dobrze. Ciągle słyszę że brakuje miejsca więc z chęcią cię zastapie
Zapraszam więc, jeżeli masz ukończony uniwerek, wydz. matematyki lub dwuletnie studia podyplomowe w tym samym kierunku(za które zapłacisz z własnej kieszeni), to od września witam na pokładzie i gwarantuje 1900 na rączkę. Miłej pracy

0
Gravatar
dst
pzpis
Świat według pisu! Im głupsze społeczeństwo tym łatwiej można będzie im kit wciskać!
0
Gravatar
szlochajaca kuzynka
Trolle pisiorre w akcji.
Przynajmniej kilka osób zamieściło w sieci niemal identycznie brzmiący post o tym, jak to kuzynka wróciła zapłakana ze szkoły. Jest w 3 klasie maturalnej, chciała poprawić ocenę z języka polskiego, bo "brakuje jej do paska". Wychowawczyni w ogóle nie chciała z nią rozmawiać, bo strajkuje i kazała wyjść ze szkoły.Trolle pisiorowe w akcji.Za parę złotych tak się kundlić.
0
Gravatar
Piotrq
RE: Sonda: "Czy popierasz strajk nauczycieli?"
Jejku2 powiedziała :
Jak słyszę te bzdury wypisywane na temat nauczycieli, to mi się niedobrze robi. Teraz strajk, następnie wytrzymam do czerwca i zmieniam miejsce pracy. Po co mam się meczyć w szkole, po co denerwować czytając te obelżywe wpisy. Nie moje dzieci, nie mój problem. Już w tej chwili brakuje nauczycieli matematyki zobaczymy co będzie za parę lat. A ja będę spokojnie zarabiał kilka tysięcy w prywatnej firmie jako księgowy (tak byłem przezorny i zrobilem 2-gi fakultet). Więc zapraszam na mój wakat - i życzę powodzenia. Już nie nauczyciel (od września).
I dobrze. Ciągle słyszę że brakuje miejsca więc z chęcią cię zastapie

0
Gravatar
Radosław
Bareja !!!
Niemiec powiedziała :
W Niemczech strajk nauczycieli byłby niemożliwy i niezgodny z prawem. A mówią, że w Polsce nie ma wolność. Strajkować można i trzeba ale nie kosztem obsługiwanej grupy. A gdyby tak konduktorzy zaczęli strajkować i nie wypuszczaliby ludzi z pociągu albo pracownicy zoo zamykaliby zwiedzających w klatkach. Chcecie strajkować to jedźcie do Warszawy i uprzykrzanie życie ministrom a nie uprzykrzanie życia uczniom i ich rodzicom. Co winny jest uczeń, że rząd nie chce dać 1000 zł. podwyżki nauczycielom? Największymi poszkodowanymi strajku są ci najsłabsi.
Czytam i oczom nie wierzę, Przypomina mi się scena z filmu Barei "Miś". Milicjant (Jan Kociniak) duka kierowcy formułkę o matce ... Szanowny autorze 3 min. i 18 sek. filmu - polecam. Ten sam styl argumentacji, a ja myślałem naiwnie, że komuna już się skończyła.

0

Przeczytaj także