Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

W poniedziałek, 8 kwietnia, o godz. 8:00 rano rozpoczął się bezterminowy strajk nauczycieli organizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych. W związku z tym prosimy naszych Czytelników o udział w sondzie internetowej, w której zadajemy pytanie: „Czy popierasz strajk nauczycieli?” Do wyboru są trzy odpowiedzi: „tak”, „nie” i „nie mam zadania”.
Sonda jest umiejscowiona na górze głównej strony, w prawej kolumnie, a w wersji mobilnej tuż pod artykułami. Głosować będzie można do zakończenia strajku. Dziękujemy za Twój głos.

Komentarze   

Permalink42 0 pisda
RE: Sonda: "Czy popierasz strajk nauczycieli?"
"Głosujta na nas, bo dostanieta pieniądze".
pisda
2019-04-25 08:20 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink41 +4 szlochajaca kuzynka
Cytuję Mućka:
Cytuję szlochajaca kuzynka:
Cytuję Matura:
Wydaje się mi że kiedy ofiarą i zakładnikiem czyjejś przepychanki o paręset złotych zostają niewinne dzieci, a rykoszetem cierpią przez to ich rodzice, taka forma strajku staje się nietrafiona i przybiera formę systemowej patologii pomieszanej z grupowym egoizmem.

Masz rację - wydaje ci się.

Dlaczego nauczyciele nie strajkowali za rządów PO-PSL kiedy podwyżki były zamrożone? Dlaczego strajk zaczął się akurat przed dwoma kampaniami wyborczymi? W tym świetle mówienie, że nie ma to nic wspólnego z polityką jest kpiną i obrażaniem myślących Polaków! Na tym strajku jak na razie tracą nauczyciele i to podwójnie, nie otrzymają wynagrodzenia za strajkujące dni i tracą zaufanie rodziców i dzieci, a rządzącym PiS w sondażach rośnie poparcie.

Przez osiem lat poprzednich rządów nie byliśmy coraz bliżej prawdy tak jak obecnie.
2019-04-24 23:05 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink40 -5 Mućka
Cytuję szlochajaca kuzynka:
Cytuję Matura:
Wydaje się mi że kiedy ofiarą i zakładnikiem czyjejś przepychanki o paręset złotych zostają niewinne dzieci, a rykoszetem cierpią przez to ich rodzice, taka forma strajku staje się nietrafiona i przybiera formę systemowej patologii pomieszanej z grupowym egoizmem.

Dlaczego nauczyciele nie strajkowali za rządów PO-PSL kiedy podwyżki były zamrożone? Dlaczego strajk zaczął się akurat przed dwoma kampaniami wyborczymi? W tym świetle mówienie, że nie ma to nic wspólnego z polityką jest kpiną i obrażaniem myślących Polaków! Na tym strajku jak na razie tracą nauczyciele i to podwójnie, nie otrzymają wynagrodzenia za strajkujące dni i tracą zaufanie rodziców i dzieci, a rządzącym PiS w sondażach rośnie poparcie.
2019-04-24 22:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink39 +4 szlochajaca kuzynka
Cytuję Matura:

2019-04-24 21:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink38 -5 Matura
2019-04-24 21:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink37 +4 Jejku2
Cytuję Piotrq:
Cytuję Jejku2:
Jak słyszę te bzdury wypisywane na temat nauczycieli, to mi się niedobrze robi. Teraz strajk, następnie wytrzymam do czerwca i zmieniam miejsce pracy. Po co mam się meczyć w szkole, po co denerwować czytając te obelżywe wpisy. Nie moje dzieci, nie mój problem. Już w tej chwili brakuje nauczycieli matematyki zobaczymy co będzie za parę lat. A ja będę spokojnie zarabiał kilka tysięcy w prywatnej firmie jako księgowy (tak byłem przezorny i zrobilem 2-gi fakultet). Więc zapraszam na mój wakat - i
życzę powodzenia. Już nie nauczyciel (od września).

I dobrze. Ciągle słyszę że brakuje miejsca więc z chęcią cię zastapie

Zapraszam więc, jeżeli masz ukończony uniwerek, wydz. matematyki lub dwuletnie studia podyplomowe w tym samym kierunku(za które zapłacisz z własnej kieszeni), to od września witam na pokładzie i gwarantuje 1900 na rączkę. Miłej pracy
2019-04-24 19:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink36 +8 dst
pzpis
Świat według pisu! Im głupsze społeczeństwo tym łatwiej można będzie im kit wciskać!
2019-04-24 08:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink35 +6 szlochajaca kuzynka
Trolle pisiorre w akcji.
Przynajmniej kilka osób zamieściło w sieci niemal identycznie brzmiący post o tym, jak to kuzynka wróciła zapłakana ze szkoły. Jest w 3 klasie maturalnej, chciała poprawić ocenę z języka polskiego, bo "brakuje jej do paska". Wychowawczyni w ogóle nie chciała z nią rozmawiać, bo strajkuje i kazała wyjść ze szkoły.
Trolle pisiorowe w akcji.Za parę złotych tak się kundlić.
2019-04-23 22:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink34 -8 Piotrq
Cytuję Jejku2:
Jak słyszę te bzdury wypisywane na temat nauczycieli, to mi się niedobrze robi. Teraz strajk, następnie wytrzymam do czerwca i zmieniam miejsce pracy. Po co mam się meczyć w szkole, po co denerwować czytając te obelżywe wpisy. Nie moje dzieci, nie mój problem. Już w tej chwili brakuje nauczycieli matematyki zobaczymy co będzie za parę lat. A ja będę spokojnie zarabiał kilka tysięcy w prywatnej firmie jako księgowy (tak byłem przezorny i zrobilem 2-gi fakultet). Więc zapraszam na mój wakat - i
życzę powodzenia. Już nie nauczyciel (od września).

I dobrze. Ciągle słyszę że brakuje miejsca więc z chęcią cię zastapie
2019-04-22 18:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink33 +8 Radosław
Bareja !!!
Cytuję Niemiec:
W Niemczech strajk nauczycieli byłby niemożliwy i niezgodny z prawem. A mówią, że w Polsce nie ma wolność.
Strajkować można i trzeba ale nie kosztem obsługiwanej grupy. A gdyby tak konduktorzy zaczęli strajkować i nie wypuszczaliby ludzi z pociągu albo pracownicy zoo zamykaliby zwiedzających w klatkach. Chcecie strajkować to jedźcie do Warszawy i uprzykrzanie życie ministrom a nie uprzykrzanie życia uczniom i ich rodzicom. Co winny jest uczeń, że rząd nie chce dać 1000 zł. podwyżki nauczycielom? Największymi poszkodowanymi strajku są ci najsłabsi.

Czytam i oczom nie wierzę, Przypomina mi się scena z filmu Barei "Miś". Milicjant (Jan Kociniak) duka kierowcy formułkę o matce ... Szanowny autorze 3 min. i 18 sek. filmu - polecam. Ten sam styl argumentacji, a ja myślałem naiwnie, że komuna już się skończyła.
2019-04-22 17:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz