Laureat nagrody Roman Słysz (pierwszy z lewej) odbiera gratulacje i kluczyki do nowego samochodu. Foto: GBS StrzelinW Kolejnej edycji Lokaty GBS z prezentem Wiosna 2014 główna nagroda trafiła do klienta filii w Ziębicach.
Gospodarczy Bank Spółdzielczy już od 6 lat łączy zysk z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród. Do wiosennej edycji Lokaty SGB cyklicznie kupuje nagrodę gwarantowaną – samochód.

W tym roku przekazał już siódmy. Mazda 2 trafiła do klienta Oddziału Strzelin - Filia w Ziębicach. - Wygrałem już wiele drobiazgów jak zegarek, pasek, ale taka nagroda trafiła mi się pierwszy raz – przyznał laureat Roman Słysz.
Aby, podobnie jak pan Roman, wziąć udział w loterii wystarczy ulokować na wiosennej edycji lokaty 500 zł na okres 3 lub 6 miesięcy. - Szkoda, że takiego auta nie wygrałem 20 lat temu. Dlatego zachęcam do wzięcia udziału już w najbliższej edycji Lokaty SGB. Ja będę kontynuował składanie moich oszczędności w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Strzelinie – podkreślił Roman Słysz.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także