Jeden ze zniszczonych plakatów Anny Horodyskiej znajduje się na ul. Gen. Maczka. Czy to wandale, czy konkurencja polityczna?Mówi się, że podczas wojny wszystkie chwyty są dozwolone. Najwyraźniej niektórzy uznają, że kampania wyborcza to wojna. Nie wiadomo jednak czy za brudnymi zagraniami stoją wandale, czy przeciwnicy polityczni...
Sprawę zgłosiła nam jedna z kandydatek Platformy Obywatelskiej, Anna Horodyska. – Chciałabym poinformować redakcję o tym, że ktoś niszczy moją własność, czyli banery. Nie ustaliłam jeszcze kto – powiedziała. Udostępniła nam też zdjęcia, na których widać, że w niektórych miejscach jej banery są zniszczone (m.in. na ul. Wolności, ul. Gen. Maczka i ul. Wrocławskiej). Anna Horodyska uważa, że to była zorganizowana akcja. – Ja zawsze powtarzam, że nie wolno robić brudnej kampanii i nie takimi metodami wygrywa się wybory – dodaje.
Podobnego wandalizmu doświadczył kandydat PiS Jacek Augustyn. Bilbord, który zamontował między Wiązowem a Wyszonowicami stał tylko dwa dni. – Kolega zrobił mi taki drewniany stelaż, który wkopaliśmy na półtora metra w ziemię – opowiada. – Okazało się, że ktoś przyszedł nocą i go sobie wziął. Baner przepadł.
Sprawa jest o tyle poważna, że do usunięcia tej instalacji trzeba było naprawdę wiele zachodu. – Musiało to być kilku sprawnych mężczyzn, którzy to wyrwali z ziemi i gdzieś zabrali – sugeruje Augustyn. Oprócz tego, ktoś zerwał jego baner w Wiązowie.
Oboje kandydatów nie chce nikogo oskarżać i prawdopodobnie nie będą zgłaszać tej sprawy na policji.
Możliwe są tylko dwie opcje – albo byli to zwyczajni wandale, albo konkurencja polityczna.



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
kolo
RE: Nie takimi metodami wygrywa się wybory
Pani Horodyska zaklejała każdą dziurę w tym mieście, każdy płot. Bałem się lodówkę otworzyć. Teraz po wyborach, które pokazały jej i całemu PO gdzie ich miejsce szuka winnego zerwania jednego baneru. Pytanie czy już posprzątała całe miasto po wyborach. Tytuł artykułu idealnie pasuje do niej. Nie takimi metodami się wygrywa wybory. Nie wystarczy zakleić miasto swoją podobizną. Jak widać miałem rację. Pycha i pewność siebie jest złym doradcą. Brakowało czynów. Ludzie nie są idiotami.
0
Gravatar
Dst001
Metody
Najpierw pocałunek śmierci od p.Doroty,a kolejny chć brutalny od społeczeństwa
0
Gravatar
obserawtor
RE: Nie takimi metodami wygrywa się wybory
Uważam, że nasza Ania przejdzie do PISu i będzie dobrze a wy na nią zagłosujecie.
0
Gravatar
.
RE: Nie takimi metodami wygrywa się wybory
Zerwane i poniszczone plakaty - Może to głos ludu?A co do reszty najlepszym pomysłem było by, aby do dnia wyborów (lub dwa dni wcześniej) wszystkie plakaty i bilbordy były usunięte, pod groźba taką że dany kandydat zostanie zdyskwalifikowa ny a wszystkie oddane na niego głosy przepadną razem z nim.
0
Gravatar
bożena
RE: Nie takimi metodami wygrywa się wybory
a jak osobisty przydupnik Parówex zaklejał wszystkie inne plakaty swoją Anuśką to dobrze ???
0
Gravatar
Student
obowiazkowy test z konstytucji
Aby oddać głos należy wprowadzić krótki test z Konstytucji , kto nie zda nie glosuje!
0
Gravatar
spajker
RE: Nie takimi metodami wygrywa się wybory
"nie takimi metodami wygrywa się wybory" - słuszna racja. komitety partyjne dobrze wiedzą że z listy wchodzi do sejmu pierwsze 4-5 osób no ale komitety partyjne robią listę 30 kandydatów. do czego służy 25 zbędnych kandydatów od numeru 6 do 30? ano są to śliczne buzie wzięte z playboya, wzięte z witryn zakładów fryzjerskich i służą one jako wabik dla bydła. bydłu wydaje się że odda głos na miejsce 15-te czyli na ładną buzię i że bydlak będzie miał posłankę ziemi strzelińskiej a tu zonk! do sejmu wchodzi garbaty gremlin i towarzysze-kombatanci "walk " z komuną co to komunie uporczywe trzymanie się władzy zarzucały. nie tak się wygrywa wybory, pokazywanie buzi z playboya na każdym płocie w tym celu aby do sejmu po raz 7my wszedł garbaty gremlin to jest świadome oszustwo.
0
Gravatar
dstt
RE: Nie takimi metodami wygrywa się wybory
A kiedy kandydaci mają zamiar posprzątać swoje plakaty i banery? Ile czasu jeszcze będziemy oglądać te zakłamane twarze na każdym rogu?
0
Gravatar
wyborca
RE: Nie takimi metodami wygrywa się wybory
Niestety, banery ,plakaty były zrywane lub zamazywane w poprzednich wyborach! Nie jest to usprawiedliwien ie dla takich wyczynów ale P. Horodyska zaklejała swoich konkurentów bezlitośnie od góry do dołu!! OD innych wymagać to trzeba zacząć od siebie! Nie liczy się ilość ale jakość!!!!
0
Gravatar
Marcus220
RE: Nie takimi metodami wygrywa się wybory
tak to już jest, że zawsze jakiś wandal się znajdzie....
0

Przeczytaj także