Mariusz Kunysz został nowym sekretarzem powiatu strzelińskiego
Mariusz Kunysz został nowym sekretarzem powiatu strzelińskiego
Starosta strzeliński Marek Warcholiński awansował dotychczasowego naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Mariusza Kunysza na stanowisko sekretarza powiatu. Sporo pytań dotyczących tego awansu miał na ostatniej komisji rewizyjnej radny Norbert Raba.
Zapytaliśmy wicestarostę Aleksandra Ziółkowskiego, czy taka zmiana nie zakłóci prac wydziału Ochrony Środowiska, gdyż ten pozostaje tymczasowo bez naczelnika. - Według mojej wiedzy wszystkie sprawy wydziału realizowane są na bieżąco. W razie konieczności pan sekretarz służy pomocą i doradza merytorycznie - skomentował sprawę wicestarosta.
Zarząd powiatu jest zatem spokojny o dalsze funkcjonowanie wydziału. A co na to opozycja? Jej opinię poznamy zapewne na najbliższej sesji Rady Powiatu Strzelińskiego, która odbędzie się w czwartek, 25 sierpnia.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Delfina11
RE: Nowy sekretarz powiatu
SPAJKER jesteś niezły. Brawo za napisanie prawdy.
0
Gravatar
Yty
RE: Nowy sekretarz powiatu
No tak. Wkrótce wydział środowiska przestanie istnieć. Bo zmienia się prawo
0
Gravatar
spajker
RE: Nowy sekretarz powiatu
naczelnik zastąpi sekretarza, starosta otrzyma poklep od wojewody, burmistrz ma poparcie skarbnika, skarbnik jest poplecznikiem zastępcy starosty-siostrzeńca sekretarza. czy ta familia ma jakieś wyobrażenie o finansowej i organizacyjnej sodomii trawiącej państwo. czy ta familia urzędasów jednym wujem robiona wie coś o tym że brexit to właśnie protest brytyjczyków przeciw trwonieniu rocznie 11 000 000 000 (jedenastu miliardów euro brytyjskiej składki do ue ) na biurokrację, która hamuje zamiast rozwijać gospodarkę? tych do brania pieniędzy jest pełno, starostwo , gmina , województwo, kraj, jest bułgaria rumunia grecja polska portugalia hiszpania italia. kto ma być dawcą kapitału na urzędnicze fanaberie, które nie tworzą żadnej wartości dodanej??? socjaliści wiedzą komu dać, staremu za to że jest stary, młodemu za to że jest młody , grekowi za to że jest zadłużony, polakowi za to że katyń, niemcowi za to że jest niemcem, italkiańcowi za to że imigranci. ja też wiem komu dać. nie wiem jednak skąd brać. socjaliści wiedzą. polski minister finansów co to milion na miesiąc w banku zachodnim zarabiał podepnie każdą kasę fiskalna pod internet. on uszczelni vat. teraz sklep wędkarski w strzelinie wykaże na kasie fiskalnej - internetowej 1 milion obrotu zamiast 100 złotych obrotu na mc.
0

Przeczytaj także