Komendant Powiatowy Policji w Strzelinie mł. insp. Marek Pelczar zaprasza mieszkańców na debatę

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Szanowni Mieszkańcy. Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w cyklu debat społecznych.
Celem tych spotkań jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez Policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Tematem poszczególnych debat będą przede wszystkim aktualne problemy społeczne zdiagnozowane lokalnie m.in. poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że spotkania z Państwem pozwoli nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowania działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego.

Tematy debaty:
1. Zagadnienie dot. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa
2. Przedstawienie programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”
3. Aplikacja „Moja Komenda”

DATA I MIEJSCE DEBATY
11 maja 2017r. o godz. 10.00 w Strzelińskim Ośrodku Kultury

Komendant Powiatowy Policji w Strzelinie
mł. insp. Marek Pelczarkomentarze   

Permalink3 +2 K-t ORMO/kiedyś/
Debata
Panie komendancie z caym szacunkiem ale już społeczeńsrtwa w to nie wrobicie-a szkoda ORMO było dobrą organizacja poza niewieloma pajacami aby mec legitymację i z tego korzystać. Tych eliminowano skutecznie ponieważ wiadomo było, że pełnili ważne funkcje/czuli się waźniejsi niż milicjanta-był na to sposób/natomiast szeregowi ormowcy to byli uczciwi i wrażliwi ludzie.Panie Komendancie tego już się nie odzyska-to już historia tą grupę ludzi zastąpiono tzw. "wyklętymi" a co oni robili to IPN nie wie.Panie zmartwychwstanie dzielnicowych tez nie będzie ponieważ to też spieprzono jak to ormo. Panie szanowny w latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych,dziewiećdziesiątych dzielnicowy był w miescie i na wsi w zasięgu wzroku a dziś jak "JETY". Panie szanowny jest Pan sympatycznym człowiekiem z wyglądu może i ducha i nie błaznujesz Pan po mediach to jest bardzo ważne-życze Panu powodzenia i awansu ponieważ już dawno takiego komandanta w Strzelinie ne było!
2017-04-23 16:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +8 spajker.
RE: Zaproszenie na debatę
Cytuję czes:
to dobre jest że policja robi takie spotkania

za20 lat ci co współpracują dostaną wilczy bilet i piętno tajnych współpracowników. komuna goniła sanację, pis goni komunę a instytut pamięci narodowej zawsze będzie miał co robić. pozostanie pamiętliwy i mściwy.
2017-04-20 20:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +5 czes
współpraca
to dobre jest że policja robi takie spotkania
2017-04-20 09:13 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież