Z początkiem lipca zaczną znikać dziury na drodze  Strzelin - Przeworno...
Z początkiem lipca zaczną znikać dziury na drodze Strzelin - Przeworno...
Powiatowy Zarząd Dróg w Strzelinie planuje rozpoczęcie prac związanych z naprawą nawierzchni drogi powiatowej 3046 D Strzelin-Przeworno na początku lipca. - Zgodnie z wcześniej przygotowanym harmonogramem planujemy uzupełnić ubytki nawierzchni również innych odcinków dróg powiatowych na terenie gminy Przeworno - wyjaśnia Zdzisław Ziąber, dyrektor PZD w Strzelinie.
- Termin zakończenia robót uzależniony będzie od sprzyjających warunków pogodowych, niemniej planujemy wykonać prace naprawcze w czasie jednego miesiąca.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Times new Roman
RE: Będą łatać dziury na drogach
irek powiedziała :
Mam całkiem nową parę gumofilców. Mogę udostępnić do udeptywania asfaltu.
Taka technologia jest najlepsza

0
Gravatar
irek
RE: Będą łatać dziury na drogach
Mam całkiem nową parę gumofilców. Mogę udostępnić do udeptywania asfaltu.
0
Gravatar
Hiacynta
RE: Będą łatać dziury na drogach
Może szanowna redakcyjna zapyta kiedy zaczną łatać dziury bo podany termin jest już dalece nieaktualny?
0

Przeczytaj także