Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę, 23 lipca, w centrum Przeworna odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Gminne Wieczory z Muzyką”. Tym razem mieszkańcy mogli wysłuchać solowo - biesiadnego występu z dużą nutą dobrego humoru pt. „Operetkowy żart”.

Wrocławski śpiewak operetkowy Mirosław Owczarek, mający własną agencję koncertową, przez półtorej godziny doskonale bawił widownię.

Opowiadał anegdoty, żarty i śpiewał utwory z najpiękniejszych operetek i musicali. Nawiązał dobry kontakt ze słuchającymi. Mało tego, udało się mu zaangażować widownię do wspólnego śpiewu.

- W Przewornie jestem pierwszy raz, ale jestem zaskoczony atmosferą i serdecznością publiczności - powiedział nam po występie Mirosław Owczarek. - Widownia miała energię i dała się wciągnąć we wspólne zabawy. Uważam, że „Gminne Wieczory z Muzyką” to dobry pomysł. Mieszkańcy dzięki temu mogą bardzo dobrze spędzić niedzielne wieczory. Pomysł jest wart kontynuacji.

Przypominamy, w najbliższą niedzielę, 30 lipca, w centrum Przeworna wystąpi Radek Tarach Akustycznie i zaśpiewa utwory artystów polskich oraz zagranicznych, m.in. Bruno Marsa, Antka Smykiewicza, Mroza, zespołu Bracia oraz piosenki autorskie.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież