Czy to urodziny, czy to dostojny jubileusz, czy przyjęcie imieninowe, czy tylko grill z przyjaciółmi, jest coś, co łączy te spotkania. Chcemy, żeby impreza była udana. A co zrobić, żeby wszyscy dobrze się bawili?

Każdy, kto ma małe dzieci wie, że każde kolejne urodziny naszej pociechy są inne. I to nie tylko z powodu zmieniającej się liczby świeczek na torcie. Przynajmniej nie tylko. Dzieci chętnie bawią się z rówieśnikami w odświętnie udekorowanym pomieszczeniu lub w plenerze. Żeby jednak urodziny lub imieniny udały się, potrzebują one odpowiedniej oprawy. - Od maja ubiegłego roku prowadzę w Strzelinie sklep z gadżetami przydatnymi na każdym spotkaniu towarzyskim – powiedziała Ewa Obrzut-Kozioł z Jegłowej. - Mam na myśli np. świeczki na urodzinowy tort, balony wypełnione helem, kubeczki, tacki i talerzyki na przyjęcia imieninowe. Nie są to jednak znane z innych sklepów jednokolorowe akcesoria. Wręcz przeciwnie. Kubeczki i talerzyki ozdobione są wizerunkami postaci z bajek, świeczki płoną różnymi kolorami, a balony są w kształcie znanych dzieciom bohaterów kreskówek. Co do balonów, to dodam, że jest to prawdziwy hit. Można wybrać balony w różnych kolorach, a dodatkowo z innym balonem lub konfetti w środku. Są również balony ledowe, świecące po zmroku. Wiem od klientów przychodzących do sklepu, że wypuszczone w powietrze balony sprawiają radość zarówno kilkuletnim dzieciom, nowożeńcom, jak i jubilatom obchodzącym 60-te, czy 70-te urodziny – usłyszeliśmy od naszej rozmówczyni.

Po takim wstępie dla wielu jest jasne, że tym razem odwiedziliśmy mieszczący się w Rynku sklep Strefa Uśmiechu. Powód był ten sam, kiedy rozmawialiśmy z panią, która prowadzi firmę zarządzającą nieruchomościami, z młodym inżynierem, który otworzył biuro projektowe, i właścicielką powstającego w Strzelinie żłobka. Za każdym razem biznesowe początki nowych firm wiązały się z udziałem w projektach prowadzonych przez urzędy pracy. W przypadku pani Ewy był to projekt Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej. - Może to zabrzmi niepoważnie, ale do przystąpienia do projektu zainspirowały mnie moje kilkuletnie dzieci. Córka chciała mieć urodziny tematyczne, to znaczy takie, na których wszystko nawiązuje do postaci z ulubionej bajki. Zaczęłam szukać w internecie girland, balonów, kubeczków i tp. gadżetów. Okazało się, że nie jest to takie proste. Znalazłam, oczywiście, odpowiednią ofertę ale...
Wiecej w wydaniu papierowym.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także