Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Kampus edukacyjny w Dobroszowie to inwestycja, która była bardzo szumnie zapowiadana w ostatnim czasie. Inwestorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej.
Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Przeworno wójt Jarosław Taranek poinformował, że przeprowadzona procedura przetargowa wykazała, że oferent dał o wiele wyższą kwotę, niż zamawiający chce przeznaczyć na to zadanie. Dodał, że na zjeździe Aglomeracji Wrocławskiej pozostałe samorządy musiały ponownie wyrazić zgodę, aby taki kampus powstał. - Odbyło się także spotkanie z panem marszałkiem. Konkurs będzie z powrotem ogłoszony. Również Aglomeracja Wrocławska będzie w tym konkursie uczestniczyć - powiedział wójt.Uspokoił też, że sprawa jest jak najbardziej aktualna. Mimo tego, raczej nie sprawdzą się informacje zawarte w kwartalniku Urzędu Gminy Przeworno, wedle których prace budowlane miały rozpocząć się jeszcze w tym roku, a zakończyć w roku 2018.

Komentarze   

Permalink1 -1 spajker
RE: Kampus w Dobroszowie - wstrzymany!
ten kampus ma 2 pomysłodawców. ile będzie osób korzystających z kampusa? po co komu taki kampus? łatwo wydaje się czyjeś pieniądze, aby wydać, aby powstał kolejny pałac kultury na cześć utracjuszy - pomnik ich rozruztności.
warto aby ludzie nijacy czyli politycy zobaczyli losy miasteczek i wiosek olimpijskich. warto aby wiedzieli ile to kosztowało i jak długo służyło.
na stadionie wrocławskim , takim za miliardy były 2 mecze i dwa koncerty w ciągu 6 lat. pomysłodawcy sfotografowali się na tle wyrzuconych miliardów i teraz trwonią kolejne miliardy na równie bezużyteczne sprawy.
partia spajkera z jej 1-szym sekretarzem i jedynym członkiem ma w swoim programie pielgrzymkę po polsce z obwoźną szubienicą dopasowaną do wzrostu utracjuszy i finansowych szkodników.
2018-07-11 14:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz