Drzwi do lokalu przy ulicy Kolejowej zarastają chmielem
Drzwi do lokalu przy ulicy Kolejowej zarastają chmielem
Dawniej mieścił się tu punkt gastronomiczny prowadzony przez gminę. Swoich sił próbowali w tym lokalu prywatni przedsiębiorcy. Pojawił się nawet pomysł, aby otworzyć tu gminny klub dla lokalnej młodzieży, która nie mając się gdzie podziać przesiaduje obecnie na trybunach miejscowego boiska, przy Centrum Kulturalno-Oświatowym, czyli tzw. muszli koncertowej lub w zgliszczach dawnej gorzelni.
Jak widać na zdjęciu już dawno nikt tu nie zaglądał. Dziś wejście do lokalu zarasta roślinami chmielu, więc może to znak, że w nieokreślonej przyszłości otworzą się drzwi do sprzedaży browaru...?


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Wejście do lokalu zarasta chmielem
Dest powiedziała :
spajker powiedziała :
Dest powiedziała :
A ja mam takie wrażenie że dosłownie przed chwilą przez ziemie strzelińską przeszedł ruski front ,domy i obejścia gospodarcze walą się a drogi zdewastowała kolumna czołgów
a ja mam takie wrażenie że ruski front to mały pikuś w porównaniu z gospdarczą dewastacją kraju. niebawem zamiast 500+ i mieszkania dla młodych w budżecie zostanie tylko na płacenie odsetek dla pożyczkodawców rp3. z pustego to i salomon morawiecki nie naleje. zdjęcie na górze obrazuje polską gospodarkę.
Jestem często w Niemczech i mam swoje przemyślenia na temat sytuacji gospodarczej i ekonomicznej Polski z oddalonej perespektywy i niestety jest to obraz w czarnych barwach ,tam 90% infrastruktury jest zrobiona drogi ,budynki a tutaj proporcja jest odwrotna o przemyśle nawet nie wspomnę większość to globalne marki a w Polsce ich montownie i sfrustrowani polscy robotnicy ,Nam i sto lat będzie za mało chyba że cały przemysł naszego sąsiada zatrzyma się na cały wiek .
hm....to ciesz się tym póki to tam jeszcze jest. za 25 lat zachodnim sąsiadem polski będzie kalifat saksoni i sułtanat brandenburgii. już dzisiaj można na głównym placu monachium zgwałcić 1000 niemek a policja niczego nie widzi, ba, pani prezydent bawarii uznała że te niemki same prowokowały tych nieszczęsnych gwałcicieli o nieznanym kolorze skóry. polska dogoni gospodarkę niemiecką nie dlatego że polnische wirtschaft jest dobra ale dlatego że niemiecką gospodarkę zepsuje niemiecka polityka. wielkie państwa i wielkie gospodarki upadały u szczytu swojej siły, paradoks ale prawdziwy. szkoda.

0
Gravatar
zoska
RE: Wejście do lokalu zarasta chmielem
Dest powiedziała :
spajker powiedziała :
Dest powiedziała :
A ja mam takie wrażenie że dosłownie przed chwilą przez ziemie strzelińską przeszedł ruski front ,domy i obejścia gospodarcze walą się a drogi zdewastowała kolumna czołgów
a ja mam takie wrażenie że ruski front to mały pikuś w porównaniu z gospdarczą dewastacją kraju. niebawem zamiast 500+ i mieszkania dla młodych w budżecie zostanie tylko na płacenie odsetek dla pożyczkodawców rp3. z pustego to i salomon morawiecki nie naleje. zdjęcie na górze obrazuje polską gospodarkę.
Jestem często w Niemczech i mam swoje przemyślenia na temat sytuacji gospodarczej i ekonomicznej Polski z oddalonej perespektywy i niestety jest to obraz w czarnych barwach ,tam 90% infrastruktury jest zrobiona drogi ,budynki a tutaj proporcja jest odwrotna o przemyśle nawet nie wspomnę większość to globalne marki a w Polsce ich montownie i sfrustrowani polscy robotnicy ,Nam i sto lat będzie za mało chyba że cały przemysł naszego sąsiada zatrzyma się na cały wiek .
:) wolę naszą sytuacje ekonomiczną gospodarcza i jakakolwiek inną niz miec obozy dla uchodzców koło swojego domu

0
Gravatar
Dest
RE: Wejście do lokalu zarasta chmielem
spajker powiedziała :
Dest powiedziała :
A ja mam takie wrażenie że dosłownie przed chwilą przez ziemie strzelińską przeszedł ruski front ,domy i obejścia gospodarcze walą się a drogi zdewastowała kolumna czołgów
a ja mam takie wrażenie że ruski front to mały pikuś w porównaniu z gospdarczą dewastacją kraju. niebawem zamiast 500+ i mieszkania dla młodych w budżecie zostanie tylko na płacenie odsetek dla pożyczkodawców rp3. z pustego to i salomon morawiecki nie naleje. zdjęcie na górze obrazuje polską gospodarkę.
Jestem często w Niemczech i mam swoje przemyślenia na temat sytuacji gospodarczej i ekonomicznej Polski z oddalonej perespektywy i niestety jest to obraz w czarnych barwach ,tam 90% infrastruktury jest zrobiona drogi ,budynki a tutaj proporcja jest odwrotna o przemyśle nawet nie wspomnę większość to globalne marki a w Polsce ich montownie i sfrustrowani polscy robotnicy ,Nam i sto lat będzie za mało chyba że cały przemysł naszego sąsiada zatrzyma się na cały wiek .

0
Gravatar
Wojt
?
nina powiedziała :
Dnia 3 października byłam przejazdem w Przewornie. Była to niestety podróż autobusowo - busowa i w tej miejscowości miałam przesiadkę około 17. W całym Przewornie nie znalazłam miejsca, gdzie mogłabym się rozgrzać filiżanką herbaty. Udało mi się to dopiero na stacji benzynowej dzięki uprzejmości osób tam pracujących
Bzdura przecież na cpn w przewornie działa restauracja wiec to nie uprzejmość chyba ze nie było na herbatę funduszu i z uprzejmości ja zrobili :-)

0
Gravatar
spajker
RE: Wejście do lokalu zarasta chmielem
Dest powiedziała :
A ja mam takie wrażenie że dosłownie przed chwilą przez ziemie strzelińską przeszedł ruski front ,domy i obejścia gospodarcze walą się a drogi zdewastowała kolumna czołgów
a ja mam takie wrażenie że ruski front to mały pikuś w porównaniu z gospdarczą dewastacją kraju. niebawem zamiast 500+ i mieszkania dla młodych w budżecie zostanie tylko na płacenie odsetek dla pożyczkodawców rp3. z pustego to i salomon morawiecki nie naleje. zdjęcie na górze obrazuje polską gospodarkę.

0
Gravatar
Dest
RE: Wejście do lokalu zarasta chmielem
A ja mam takie wrażenie że dosłownie przed chwilą przez ziemie strzelińską przeszedł ruski front ,domy i obejścia gospodarcze walą się a drogi zdewastowała kolumna czołgów
0
Gravatar
Kalina
RE: Wejście do lokalu zarasta chmielem
Niestety, ale to prawda. Przeworno to wioska. Średnia wieku wysoka. Młodzi wyjeżdżają, bo niby co tu mają robić. A babć (które tu zostały) nie stać za nędzną emeryturę po kawiarniach się tłuc.
0
Gravatar
spajker
RE: Wejście do lokalu zarasta chmielem
napój z chmielu można kupić wszędzie. utrzymanie baru/restauracji dla 1 klienta na rok zamawiającego herbatę to deficyt rzędu 120 000 złotych . na utrzymanie lokalu gastronomiczneg o dla 1 klienta nie stać całej rady gminy i nie podejmie się tego żaden europoseł pomimo że go na to stać. wycieczka do przeworna z termosem albo obniżyć czynsz za lokal, zusy i pity od pracowników, zakaz wsętpu dla sanepidu dla inspekcji pracy i dla kasy fiskalnej. być może wówczas znajdzie się jakiś zamożny hobbysta co to za 2 złote rocznego utargu w przewornie herbatę dla turysty zaparzy.
0
Gravatar
nina
RE: Wejście do lokalu zarasta chmielem
Dnia 3 października byłam przejazdem w Przewornie. Była to niestety podróż autobusowo - busowa i w tej miejscowości miałam przesiadkę około 17. W całym Przewornie nie znalazłam miejsca, gdzie mogłabym się rozgrzać filiżanką herbaty. Udało mi się to dopiero na stacji benzynowej dzięki uprzejmości osób tam pracujących
0

Przeczytaj także