- Kolejne ołtarze mają być w stylu głównego - wyjaśnia Damian Długosz

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zgodnie z zapowiedzią, kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sarbach zyskał nowy ołtarz główny. Był gotowy, tak jak planowana, na 100. rocznicę Objawień Fatimskich, czyli 13 maja br. Wykonali go zainstalowali Damian Długosz i Ryszard Przyszlak.
Okazuje się, że nie było to ostatnie słowo lokalnych twórców. Teraz pracują nad dwoma kolejnymi ołtarzami, które mają stanąć w nawach bocznych, po prawej i lewej stronie sarbskiej świątyni. To nie wszystko. Trzeci ma być zamontowany w kościelnej wnęce, gdzie stanie figurka Matki Boskiej Fatimskiej...
Więcej w wydaniu papierowym...
Radny Damian Długosz (z prawej) i sołtys Mnikowa Ryszard Przyszlak przy własnoręcznie wykonanym ołtarzu w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sarbach

Komentarze   

Permalink3 +2 Damianek
.
Cytuję SHAR - MANCKI:
I to jest właśnie radny! Swoją społeczną pracą działa na rzecz społeczności. Oby więcej takich osób w innych gminach. Gratulacje Panie Damianie.

Panie chwalą nas, kto? Wy nas a my was. :lol:
2017-06-19 15:21 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -2 SHAR - MANCKI
DOBRY GOŚĆ
I to jest właśnie radny! Swoją społeczną pracą działa na rzecz społeczności. Oby więcej takich osób w innych gminach. Gratulacje Panie Damianie.
2017-06-19 13:03 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +1 spajker
RE: Główny ołtarz już stoi...
objawienia, katastrofy samolotowe i rocznice aktywizują ludzi do działań. szkoda że tak mało tych objawień i tych katastrof. szkoda że aktywność ludzka uruchamia się dopiero na 100-lecie jakichś zdarzeń a nie codziennie tak bez rocznicy.
2017-06-19 12:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz