Program "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 9. Pan ZBIGNIEW JAGIEŁŁO Zapraszamy do obejrzenia dziewiątego odcinka programu, pt.: "Absolwenci Naszego Liceum". Dzisiejszym gościem jest Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO BP SA. Wywiad przeprowadziła Joanna Kudła. Program
Watch the video

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zapraszamy do obejrzenia dziewiątego odcinka programu, pt.: "Absolwenci Naszego Liceum". Dzisiejszym gościem jest Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO BP SA. Wywiad przeprowadziła Joanna Kudła.

Komentarze   

Permalink1 +3 spajker
RE: Program "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 9. Pan ZBIGNIEW JAGIEŁŁO
wszystko można robić lepiej, nagłośnienie niewyraźnego dialogu również. uzupełnię wypowiedź zbigniewa j. że marzenia niepoparte działaniem pozostaną marzeniami, uzupełnię że zbigniew j. ma motywację osiągania sukcesu i porażki go nie dobijają no ale wiele osób ma motywację unikania porażki i tak się boją potencjalnej porażki że nie podejmują działania. dodam że zbigniew j. miał i ma wysoka samoocenę i tą oceną zaraża rozmówców. inne osoby powiedzą eeee co tam i tak nic nie da się zrobić, eee tam, mnie nic nie interesuje. uzupełnię jeszcze że ważnym elementem w życiu jest zbieg okoliczności niekiedy nazywany szczęściem oraz nieugięta postawa życiowa.
2018-06-13 18:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz