Orszak Trzech Króli w Strzelinie W niedzielę, 6 stycznia, ulicami Strzelina już po raz piąty przeszedł Orszak Trzech Króli. Wcześniej w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego odprawiona została uroczysta Msza Święta, po której rozpoczął się przemarsz. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Orszak Trzech Króli w Strzelinie
Watch the video

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W niedzielę, 6 stycznia, ulicami Strzelina już po raz piąty przeszedł Orszak Trzech Króli. Wcześniej w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego odprawiona została uroczysta Msza Święta, po której rozpoczął się przemarsz. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Komentarze   

Permalink2 +3 Glaca
RE: Orszak Trzech Króli w Strzelinie
Niezłe gusła na ulicach.
2019-01-14 06:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +1 spajker
RE: Orszak Trzech Króli w Strzelinie
orszak trzech króli? mydlenie oczu.
współcześni trzej królowie to pawnuk raba bochnak i inni. ci dawni królowie chodzili boso po pustyni, współcześni strzelińscy królowie zarabiają po 800 000,- złotych za kadencję i rozdają setki milionów na rzecz zysku tate i syna oraz ich słupów.
ci dawni królowie mieli coś do powiedzenia. idzie nowe.
co mają do powiedzenia współcześni królowie? potrafimy roztrwonić miliony i obsadzić swoimi zyskowne stanowiska/przetargi?
towarzysze i towarzyszki, bracia i siostry, nie lękajcie się, pełna stabilizacja, pieniądze i władza idą tam gdzie trzeba czyli jak zawsze. jak pojawi się jakiś zbuntowany prorok to go ukrzyżujemy. amen.
2019-01-09 17:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz