Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka programu, pt.:"Absolwenci Naszego Liceum". Dzisiejszym gościem jest Pani Dorota Pawnuk, burmistrz miasta i gminy Strzelin. Rozmowę prowadziła Martyna Rajewska.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
student
Humany górą!
spajker powiedziała :
" lubiłam przedmioty humanistyczne, j polski i historię dlatego poszłam na prawo" hm... znam panie na stanowisku sędziego, które nie kierują się logiką i naukami ścisłymi i w ślad za tym orzekają wg swoich emocji i upodobań a nie wg twardej logiki prawa. do sukcesu potrzebna jest pasja, pracowitość upór mądrość szczęśćie przypadek i..........znajomości. młody milioner solorz-junior miał to "szczęście" że jest synem milionera solorza-seniora. europoseł wałęsa ma szczęście być synem prezydenta wałęsy, a niepiśmienny dżordż busz junior ma szczęście być synem prezydenta dżordża busza seniora.szczęście bycia wytresowanym przez nauczyciela fizyki z LO skutkowało tym, że jego uczniowie dobrze sobie radzą z każdymi życiowymi trudnościami i wiedzą że chodzili do LO a nie na wspólczesny licencjacki "uniwersytet prawa i makijażu"..
Właśnie to przedmioty humanistyczne uczą logicznego i wzniosłego zarazem myślenia, a skąd wiem, to w LO w Strzelinie jest bardzo wysoki poziom klas humanistycznych . Bowiem nie tylko sprawiedliwość przy sądach jest ważna, lecz także empatia. Język polski, przy czym bardziej część literacka niż gramatyczna, uczy wzniosłego myślenia. W podstawówce w Borku Strzelińskim miała szczęście być kiedyś polonistka, która zawsze powtarzała, że "trzeba myśleć wniośle". Ach te czasy, kiedy to język polski był przedmiotem wiodącym w szkole, a polonista był nauczycielem "drugim po Bogu".

0
Gravatar
spajker
RE: "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 2
hana powiedziała :
spajker powiedziała :
Maryśka powiedziała :
zdecydowanie bardziej chciałabym posłuchać co ta pani robi, żeby Strzelin przestał śmierdzieć! Niedługo bez maseczki ochronnej nie da się wyjść na ulicę. Sadzenie kwiatuszków nie pomoże. Bratki za słabo pachną.Od ilu lat wdychamy te cudne perfumy? Do roboty! Lansu już dość.
no ale maryśka programy są o absolwentach LO. doceń qrwa fakt że absolwentowi LO coś się udaje nawet jak należy do pzpr.. w odcinku nr 1 był imprezowicz i jemu też się udało . przy całej mojej upierdliwości życzę każdemu byłemu i przyszłemu absolwentowi sukcesów nawet jeżeli cukrownia cuchnie a rycząca czterdziestka niweluje to klombami kwiatków. bywa że LO strzelin wypuszcza raz lepszych a raz gorszych absolwentów , ja i tak kibicuje \LO a piszę to w sytuacji gdzie o serwilizm do burmistry naprawdę nie trzeba mnie podejrzewać.
Spajker, zmartwię Cię, jak Pani pawnuk osiagnęła wiek że mogłaq się zapisać do jakiejkolwiek partii, to PZPR dawno już nie istniało.
nie martwię się, są liczne klony pzpr o nazwach liga polskich rodzin samoobrona pis po sld partia kobiet, partyjni despoci i debile mają dzisiaj wiele wiele szyldów. zawsze się można zapisać i wesprzeć ich swoim mięsem. burdel dla tych co mogą nazywa się agencja towarzyska. burdel dla tych co nie mogą nazywa się partia polityczna.

0
Gravatar
hana
RE: "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 2
spajker powiedziała :
Maryśka powiedziała :
zdecydowanie bardziej chciałabym posłuchać co ta pani robi, żeby Strzelin przestał śmierdzieć! Niedługo bez maseczki ochronnej nie da się wyjść na ulicę. Sadzenie kwiatuszków nie pomoże. Bratki za słabo pachną.Od ilu lat wdychamy te cudne perfumy? Do roboty! Lansu już dość.
no ale maryśka programy są o absolwentach LO. doceń qrwa fakt że absolwentowi LO coś się udaje nawet jak należy do pzpr.. w odcinku nr 1 był imprezowicz i jemu też się udało . przy całej mojej upierdliwości życzę każdemu byłemu i przyszłemu absolwentowi sukcesów nawet jeżeli cukrownia cuchnie a rycząca czterdziestka niweluje to klombami kwiatków. bywa że LO strzelin wypuszcza raz lepszych a raz gorszych absolwentów , ja i tak kibicuje \LO a piszę to w sytuacji gdzie o serwilizm do burmistry naprawdę nie trzeba mnie podejrzewać.
Spajker, zmartwię Cię, jak Pani pawnuk osiagnęła wiek że mogłaq się zapisać do jakiejkolwiek partii, to PZPR dawno już nie istniało.

0
Gravatar
abi
RE: "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 2
A może by o słynnych absolwentach szkoły w Ludowie? Ma się usamodzielniać to może napisać o nich?
0
Gravatar
spajker
RE: "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 2
Maryśka powiedziała :
zdecydowanie bardziej chciałabym posłuchać co ta pani robi, żeby Strzelin przestał śmierdzieć! Niedługo bez maseczki ochronnej nie da się wyjść na ulicę. Sadzenie kwiatuszków nie pomoże. Bratki za słabo pachną.Od ilu lat wdychamy te cudne perfumy? Do roboty! Lansu już dość.
no ale maryśka programy są o absolwentach LO. doceń qrwa fakt że absolwentowi LO coś się udaje nawet jak należy do pzpr.. w odcinku nr 1 był imprezowicz i jemu też się udało . przy całej mojej upierdliwości życzę każdemu byłemu i przyszłemu absolwentowi sukcesów nawet jeżeli cukrownia cuchnie a rycząca czterdziestka niweluje to klombami kwiatków. bywa że LO strzelin wypuszcza raz lepszych a raz gorszych absolwentów , ja i tak kibicuje \LO a piszę to w sytuacji gdzie o serwilizm do burmistry naprawdę nie trzeba mnie podejrzewać.

0
Gravatar
spajker
RE: "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 2
Maryśka powiedziała :
zdecydowanie bardziej chciałabym posłuchać co ta pani robi, żeby Strzelin przestał śmierdzieć! Niedługo bez maseczki ochronnej nie da się wyjść na ulicę. Sadzenie kwiatuszków nie pomoże. Bratki za słabo pachną.Od ilu lat wdychamy te cudne perfumy? Do roboty! Lansu już dość.
Maryśka powiedziała :
zdecydowanie bardziej chciałabym posłuchać co ta pani robi, żeby Strzelin przestał śmierdzieć! Niedługo bez maseczki ochronnej nie da się wyjść na ulicę. Sadzenie kwiatuszków nie pomoże. Bratki za słabo pachną.Od ilu lat wdychamy te cudne perfumy? Do roboty! Lansu już dość.
Maryśka powiedziała :
zdecydowanie bardziej chciałabym posłuchać co ta pani robi, żeby Strzelin przestał śmierdzieć! Niedługo bez maseczki ochronnej nie da się wyjść na ulicę. Sadzenie kwiatuszków nie pomoże. Bratki za słabo pachną.Od ilu lat wdychamy te cudne perfumy? Do roboty! Lansu już dość.
pecunia non olet. wciągaj marychę a złość ci przejdzie. z tą cukrowwnią to dolce vita - słodkie życie.

0
Gravatar
Maryśka
RE: "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 2
zdecydowanie bardziej chciałabym posłuchać co ta pani robi, żeby Strzelin przestał śmierdzieć! Niedługo bez maseczki ochronnej nie da się wyjść na ulicę. Sadzenie kwiatuszków nie pomoże. Bratki za słabo pachną.Od ilu lat wdychamy te cudne perfumy? Do roboty! Lansu już dość.
0
Gravatar
spajker
RE: "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 2
" lubiłam przedmioty humanistyczne, j polski i historię dlatego poszłam na prawo" hm... znam panie na stanowisku sędziego, które nie kierują się logiką i naukami ścisłymi i w ślad za tym orzekają wg swoich emocji i upodobań a nie wg twardej logiki prawa. do sukcesu potrzebna jest pasja, pracowitość upór mądrość szczęśćie przypadek i..........znajomości. młody milioner solorz-junior miał to "szczęście" że jest synem milionera solorza-seniora. europoseł wałęsa ma szczęście być synem prezydenta wałęsy, a niepiśmienny dżordż busz junior ma szczęście być synem prezydenta dżordża busza seniora.szczęście bycia wytresowanym przez nauczyciela fizyki z LO skutkowało tym, że jego uczniowie dobrze sobie radzą z każdymi życiowymi trudnościami i wiedzą że chodzili do LO a nie na wspólczesny licencjacki "uniwersytet prawa i makijażu"..
0

Obejrzyj również