Zwolennik KOD "pada jak martwy"podczas manifestacji... Platforma Obywatelska opublikowała spot, w którym widać leżącego mężczyznępodczas piątkowych manifestacji wokół sejmu. Scena jest tak zmontowana i może sugerować, że brutalna władza rządzi teraz Polską. Mężczyzna wygląda na nieprzytomnego. Jednak kilka klatek wcześniej wycięto. Dopiero tam widać jak mężczyzna kładzie się na ulicy. Czy możliwe jest, aby "demonstrant - aktor" już wtedy wiedział, że zagra następnego dnia w partyjnym spocie?
Cały spot Platformy ma budzić grozę. Zaczyna się od napisu "kolejny polski grudzień". Kojarzy się jednoznacznie...
Zwolennik KOD
Watch the video

Platforma Obywatelska opublikowała spot, w którym widać leżącego mężczyznępodczas piątkowych manifestacji wokół sejmu. Scena jest tak zmontowana i może sugerować, że brutalna władza rządzi teraz Polską. Mężczyzna wygląda na nieprzytomnego. Jednak kilka klatek wcześniej wycięto. Dopiero tam widać jak mężczyzna kładzie się na ulicy. Czy możliwe jest, aby "demonstrant - aktor" już wtedy wiedział, że zagra następnego dnia w partyjnym spocie?
Cały spot Platformy ma budzić grozę. Zaczyna się od napisu "kolejny polski grudzień". Kojarzy się jednoznacznie...

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
gienio z cmentaża
RE: Zwolennik KOD "pada jak martwy"podczas manifestacji...
Oczywiście, że jazgot, bo ja na podwyższenie standartu życiowego dzieciorobów pracować nie chcę, a Jarek z Beatą Broszką Szydło mnie o nic nie pytał.
0
Gravatar
Wiem
RE: Zwolennik KOD "pada jak martwy"podczas manifestacji...
gienio z cmentaża powiedziała :
Czy to jest dla szanownej redakcji jakimś fetyszem, perwersją może, że taki wątpliwy , mało obiektywny tekst zamieściła na samej górze strony ?Komentatorzy mogą pisać co chcą, ale redaktora obowiązuje NIEZALEŻNOŚĆ. Bo mimo ,że sam głosowałem na pis, to dziś, po tym co wyczyniają, chciałbym cofnąć czas. Duże poparcie w komentarzach dla tej rozbójniczej partii świadczy o niskim statusie społecznym , nieobyciu w realiach globalnych niektórych jednostek oraz ogólnej degrengoladzie regionu strzelińskiego. Regionu, który dał się kupić za 500 zł na dziecko. Na kasę na zapłacenie kredytu na zeszyt w wiejskim spozywczaku. Dziecko tych pieniędzy nie widzi oczywiście, bo przeciez trzeba wungiel kupić. Srali muchy. Oczywiście nie jest to winą obywateli, jedynie marną kadrą zarządzającą terytorium zwanym Polską. Nie jesteśmy pępkiem świata, a za Odrą i Nysą Łużycką tez jest cywilizacja. To tam ten biedny region strzeliński jeździ zarabiać na życie. Bo liczyć na naszą władzę to znaczy przekomarzać sie wirtualnie, kto jest mniejszym ch...m. PO i pis sie skończyły. Socjalizm pis i etatyzm po nikogo nie pozostawia obojetnym. I dobrze, kodziarze siedzą pod sejmem za pieniądze Sorosa, ale OK, walczą też o moja sprawę, a ja nie mam czasu na wycieczki do Warszawy i marzniecie na dworze. Bóg z nimi.
PO rozdawał pieniądze bogatym aby mieli jeszcze więcej ale jak PiS daje biednym to od razu szczekanie i jazgot wielce oburzonych. A buda, psia krew

0
Gravatar
Wiesia
RE: Zwolennik KOD "pada jak martwy"podczas manifestacji...
gienio z cmentaża powiedziała :
Czy to jest dla szanownej redakcji jakimś fetyszem, perwersją może, że taki wątpliwy , mało obiektywny tekst zamieściła na samej górze strony ?Komentatorzy mogą pisać co chcą, ale redaktora obowiązuje NIEZALEŻNOŚĆ. Bo mimo ,że sam głosowałem na pis, to dziś, po tym co wyczyniają, chciałbym cofnąć czas. Duże poparcie w komentarzach dla tej rozbójniczej partii świadczy o niskim statusie społecznym , nieobyciu w realiach globalnych niektórych jednostek oraz ogólnej degrengoladzie regionu strzelińskiego. Regionu, który dał się kupić za 500 zł na dziecko. Na kasę na zapłacenie kredytu na zeszyt w wiejskim spozywczaku. Dziecko tych pieniędzy nie widzi oczywiście, bo przeciez trzeba wungiel kupić. Srali muchy. Oczywiście nie jest to winą obywateli, jedynie marną kadrą zarządzającą terytorium zwanym Polską. Nie jesteśmy pępkiem świata, a za Odrą i Nysą Łużycką tez jest cywilizacja. To tam ten biedny region strzeliński jeździ zarabiać na życie. Bo liczyć na naszą władzę to znaczy przekomarzać sie wirtualnie, kto jest mniejszym ch...m. PO i pis sie skończyły. Socjalizm pis i etatyzm po nikogo nie pozostawia obojetnym. I dobrze, kodziarze siedzą pod sejmem za pieniądze Sorosa, ale OK, walczą też o moja sprawę, a ja nie mam czasu na wycieczki do Warszawy i marzniecie na dworze. Bóg z nimi.
Gienio przebywając na cmentarzu parafialnym bądź komunalnym normalnie zdziczałeś. Zatraciłeś się nie odróżniając białego od szarego. I jakieś pierdoły o Sorsach i jego pieniądzach wypisujesz. Sądzisz że wiesz co się w kraju dzieje, a ja ci powiadam że gówno wiesz albo tylko tyle co w telewizji usłyszałeś. Poza tym z twoich wpisów chamstwo bije i obłuda na kilometr.

0
Gravatar
gienio z cmentaża
RE: Zwolennik KOD "pada jak martwy"podczas manifestacji...
Czy to jest dla szanownej redakcji jakimś fetyszem, perwersją może, że taki wątpliwy , mało obiektywny tekst zamieściła na samej górze strony ?Komentatorzy mogą pisać co chcą, ale redaktora obowiązuje NIEZALEŻNOŚĆ. Bo mimo ,że sam głosowałem na pis, to dziś, po tym co wyczyniają, chciałbym cofnąć czas. Duże poparcie w komentarzach dla tej rozbójniczej partii świadczy o niskim statusie społecznym , nieobyciu w realiach globalnych niektórych jednostek oraz ogólnej degrengoladzie regionu strzelińskiego. Regionu, który dał się kupić za 500 zł na dziecko. Na kasę na zapłacenie kredytu na zeszyt w wiejskim spozywczaku. Dziecko tych pieniędzy nie widzi oczywiście, bo przeciez trzeba wungiel kupić. Srali muchy. Oczywiście nie jest to winą obywateli, jedynie marną kadrą zarządzającą terytorium zwanym Polską. Nie jesteśmy pępkiem świata, a za Odrą i Nysą Łużycką tez jest cywilizacja. To tam ten biedny region strzeliński jeździ zarabiać na życie. Bo liczyć na naszą władzę to znaczy przekomarzać sie wirtualnie, kto jest mniejszym ch...m. PO i pis sie skończyły. Socjalizm pis i etatyzm po nikogo nie pozostawia obojetnym. I dobrze, kodziarze siedzą pod sejmem za pieniądze Sorosa, ale OK, walczą też o moja sprawę, a ja nie mam czasu na wycieczki do Warszawy i marzniecie na dworze. Bóg z nimi.
0
Gravatar
spajker
RE: Zwolennik KOD "pada jak martwy"podczas manifestacji...
Czujny powiedziała :
W Polsce doszło do całkowitej zmiany władzy, na płaszczyźnie parlamentu oraz prezydentury. PiS wygrywa wybory, to Polacy dokonują takiego wyboru, nie mniej jednak mimo to wmawia się nam, że jest inaczej, że w Polsce jest zagrożona demokracja, mało tego, wmawia się nam, że Polska jest zagrożona. Ta zmiana w Polsce to ogromny cios dla Niemiec, ponieważ Polska przestaje być wasalem tego kraju i zaczyna myśleć o sobie, o swoich interesach i co najważniejsze o samych Polakach. Tutaj oczywiście jest różnie, są lepsze i gorsze momenty, nie mniej jednak Polska powstaje z kolan, podnosi wzrok i szuka pomocy. Na naszej drodze wyrastają Węgry podając nam pomocną dłoń, dalej dołączają Litwa, Słowacja czy Łotwa. Polska wyrasta na lidera w regionie. To nie podoba się wielu zachodnim politykom, dlatego rozpoczynają działać. Rozpoczyna się międzynarodowa nagonka na naszą ojczyznę. To też nie dajmy sobie wmówić, że dzieje się źle, ponieważ Polska rzeczywiście powstaje z kolan i to jest jedyny powód dla którego próbuje się obecny system władzy zniszczyć.
"nie podoba się wielu zachodnim politykom" angela merkel jest wnuczką poznaniaka kazimierczaka. miedwiediew tez miał dziadków z mazur. pierwszy premier izraela był kapralem w wojsku andersa. polska ma jednak swoje wtyczki w innych krajach. KOD to komitet obrony dochodów.,, oderwane od koryta świnie też kwiczą.

0
Gravatar
Stańczyk
RE: Zwolennik KOD "pada jak martwy"podczas manifestacji...
KOD to tylko popierają chyba byli ubecy i opłacenie statyści :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
0
Gravatar
Stefan
Anty kody
Kody nowoczesne i starożytnych bojowkarzy wyłapać na wagony i do hm? Afryki
0
Gravatar
Szczegół
RE: Zwolennik KOD "pada jak martwy"podczas manifestacji...
To są w pełni spontaniczne akcje demonstrantów. A to że zgłoszono pikiety we Warszawskim ratuszu 12 grudnia to taki mały szczegół lol :eek: ;-)
0
Gravatar
oj
RE: Zwolennik KOD "pada jak martwy"podczas manifestacji...
Strzeliniak powiedziała :
Kreowanie i zakłamywanie rzeczywistości. Oczywistą manipulacja nastawiona na dalszą eskalcję.
Należy się obawiać, że Komitet Obalenia Demokracji może w swojej desperacji posunąć się do naprawdę krwawych prowokacji. Aby tylko było co pokazać w telewizji.

0
Gravatar
Czujny
Nie dajmy sobie wmówić, że dzieje się źle
W Polsce doszło do całkowitej zmiany władzy, na płaszczyźnie parlamentu oraz prezydentury. PiS wygrywa wybory, to Polacy dokonują takiego wyboru, nie mniej jednak mimo to wmawia się nam, że jest inaczej, że w Polsce jest zagrożona demokracja, mało tego, wmawia się nam, że Polska jest zagrożona. Ta zmiana w Polsce to ogromny cios dla Niemiec, ponieważ Polska przestaje być wasalem tego kraju i zaczyna myśleć o sobie, o swoich interesach i co najważniejsze o samych Polakach. Tutaj oczywiście jest różnie, są lepsze i gorsze momenty, nie mniej jednak Polska powstaje z kolan, podnosi wzrok i szuka pomocy. Na naszej drodze wyrastają Węgry podając nam pomocną dłoń, dalej dołączają Litwa, Słowacja czy Łotwa. Polska wyrasta na lidera w regionie. To nie podoba się wielu zachodnim politykom, dlatego rozpoczynają działać. Rozpoczyna się międzynarodowa nagonka na naszą ojczyznę. To też nie dajmy sobie wmówić, że dzieje się źle, ponieważ Polska rzeczywiście powstaje z kolan i to jest jedyny powód dla którego próbuje się obecny system władzy zniszczyć.
0

Obejrzyj również