Michał Masłowski w przeszłości był graczem Zawiszy

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Wychowanek Strzelinianki Michał Masłowski w sezonie 2016/2017 występował w Ekstraklasie w barwach Piasta Gliwice. Pomocnik został wypożyczony z Legii Warszawa. Masłowski w minionym sezonie rozegrał 33 pojedynki, z czego 7 rozegrał w pełnym wymiarze czasu, a 12 razy na murawie pojawiał się z ławki rezerwowych.
Łącznie na boisku przebywał przez 1878 minut. W tym czasie zdobył jedną bramkę, raz został ukarany czerwoną kartką i pięć razy obejrzał żółtą kartkę. Teraz Michał wraca z wypożyczenia do mistrzów Polski z Warszawy i będzie walczył o miejsce w składzie Legii.
Wychowanek Strzelinianki wraca na Łazienkowską, bo z Legią wiąże go jeszcze dwuletni kontrakt. Jacek Magiera zaprosił Masłowskiego na dziesięciodniowe zgrupowanie w Warce. Legia w tym czasie zagra dwa sparingi.- Nikogo nie skreślam - powiedział trener Legii, który prócz Masłowskiego zabierze na obóz ostatnio wypożyczonych Mateusza Szwocha i Stevena Langila. Michał powalczy o miejsce w składzie obok Vadisa Odjidji-Ofoe, Miroslava Radovicia i Thibaulta Moulina. Możliwe, że w trakcie treningów po wychowanka strzelińskiej drużyny zgłosi się zespół, który zechce go odkupić. Jeśli nie, to 28-letni pomocnik spróbuje przekonać do siebie sztab szkoleniowy mistrzów Polski. Trzymamy kciuki za Michała i kibicujemy jego dalszej karierze.