Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym działa sekcja łucznicza Granit. Szkoleniowcem łuczników ze Strzelina jest Piotr Kuźmiński, wychowanek strzelińskiej sekcji łuczniczej. – W Strzelinie przeszedłem przez wszystkie kategorie wiekowe. Przygodę z łucznictwem przerwałem dopiero podczas studiów, gdy z powodu nauki i pracy zawodowej brakowało mi czasu.

To moja pasja i cieszę się, że mogę teraz spróbować swoich sił w nowej roli. To dopiero moje początki, ale chcę podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami – mówił Piotr Kuźmiński, szkoleniowiec strzelińskiej sekcji. Łucznicy Granitu mają już na swoim koncie wiele sukcesów, a młodzi zawodnicy należą do wojewódzkiej czołówki. Wciąż trwa nabór do sekcji. Składka członkowska to symboliczne 10 zł miesięcznie. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki od godz. 17:30. Łucznicy trenują na specjalnie przygotowanych torach na stadionie przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie. Zapisać może się każdy i nie potrzeba mieć doświadczenia czy specjalnego sprzętu. Strzelin ma bogate tradycje związane z łucznictwem. Atmosferę Igrzysk Olimpijskich dobrze poznała Małgorzata Sobieraj, która...
Więcej w wydaniu papierowym.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież