Zajęcia łucznicze odbywają się trzy razy w tygodniu

Przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym działa sekcja łucznicza Granit. Szkoleniowcem łuczników ze Strzelina jest Piotr Kuźmiński, wychowanek strzelińskiej sekcji łuczniczej. – W Strzelinie przeszedłem przez wszystkie kategorie wiekowe. Przygodę z łucznictwem przerwałem dopiero podczas studiów, gdy z powodu nauki i pracy zawodowej brakowało mi czasu.

To moja pasja i cieszę się, że mogę teraz spróbować swoich sił w nowej roli. To dopiero moje początki, ale chcę podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami – mówił Piotr Kuźmiński, szkoleniowiec strzelińskiej sekcji. Łucznicy Granitu mają już na swoim koncie wiele sukcesów, a młodzi zawodnicy należą do wojewódzkiej czołówki. Wciąż trwa nabór do sekcji. Składka członkowska to symboliczne 10 zł miesięcznie. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki od godz. 17:30. Łucznicy trenują na specjalnie przygotowanych torach na stadionie przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie. Zapisać może się każdy i nie potrzeba mieć doświadczenia czy specjalnego sprzętu. Strzelin ma bogate tradycje związane z łucznictwem. Atmosferę Igrzysk Olimpijskich dobrze poznała Małgorzata Sobieraj, która...
Więcej w wydaniu papierowym.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również