Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniach 17-18 lipca w Warszawie odbył się turniej finałowy Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej w kategorii kadetek połączony z Olimpiadą Młodzieży. Do rywalizacji przystąpiły jedynie najlepsze drużyny z naszego kraju, które wcześniej musiały przejść eliminacje wojewódzkie oraz międzywojewódzkie.

„Bilet” do Warszawy wywalczyły zawodniczki klubu Tygrysy Strzelin Barbara Wilk i Natalia Kwolek. Niestety, nasze siatkarki przegrały pierwszy pojedynek, ale w dwóch kolejnych okazały się lepsze od rywalek. Para Barbara Wilk – Natalia Kwolek zakończyła udział w mistrzostwach Polski na miejscu w przedziale 7-8. Najlepsze okazały się zawodniczki klubu SMS Spała, które w finale pokonały uczestniczki Mistrzostw Świata z Katowic. Teraz o ogólnopolskie medale powalczy inna strzelińska drużyna w składzie: Kamila Żołądek – Wiktoria Raba. Nasze zawodniczki w Częstochowie powalczą o Mistrzostwo Polski w Siatkówce Plażowej w kategorii juniorek. O występach siatkarek poinformujemy w kolejnym wydaniu Słowa Regionu.

Tym razem nasze zawodniczki zajęły miejsce w przedziale 7-8.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież