Właścicielka Strefy Fitness Maria Horodyska

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Klub Strefa Fitness w Strzelinie obchodził już siódme urodziny. Tego wieczoru klubowicze oraz zespół trenerów Strefy Fitness spotkali się w innym celu i miejscu niż zwykle - Na uroczyste pokazy zaprosiliśmy naszych sympatyków do Hotelu Maria – mówi właścicielka i menedżer Maria Horodyska.
Całą imprezę prowadzili konferansjerzy Edyta Siarkiewicz oraz Bartosz Kowalewski, który po występach przewodził imprezie tanecznej dla uczestników urodzin w Parkowym Klubie Muzycznym. Wieczór rozpoczął się od powitania gości, przedstawienia krótkiej historii Strefy Fitness, oferty i charakterystyki. Klub założyła i prowadzi Maria Horodyska, która od wielu lat związana jest ze sportem. Postanowiła otworzyć Strefę Fitness, ponieważ przez kilka lat prowadziła zajęcia w wynajmowanych salach w szkołach. Początkowo klub miał do dyspozycji jedną salę, a na zajęcia przychodziły głównie kobiety. Strefa stopniowo rozrastała się. Obecnie prowadzi ją ośmioro instruktorów. Oferta Strefy Fitness obejmuje treningi grupowe dla kobiet i mężczyzn, gimnastykę dla dzieci, cuban salsę, drużynę Strefa Fitness Cheerleaders, treningi personalne, fizjoterapię oraz doradztwo żywieniowe. W przyszłym sezonie, od września, planowane jest poszerzenie oferty zajęć dla najmłodszych.Także najmłodsi pokazali swoje umiejętności
- Nasi trenerzy to pełni pasji ludzie, kochają to co robią. Mają zapał do zarażania ambitnym podejściem do treningów, a także do zdrowego stylu życia – mówiła Maria Horodyska. Goście obejrzeli pokazy gimnastyki i jogi dla dzieci prowadzone przez właścicielkę Strefy Fitness i pokaz taneczno-gimnastyczny drużyny Strefa Fitness Cheerleaders prowadzonych przez trenerkę Magdalenę Malec. Po występach dzieci przedstawiono kolejno trenerów: Magdalenę Cerulewicz, Joannę Majchrzak, Małgorzatę Barczuk, Łukasza Bernata, Izabelę Pakułę, Magdalenę Malec i Dorotę Wojcieszonek. Instruktorzy wraz ze swoimi zespołami zaprezentowali ulubione formy treningowe. Po pokazach trenerów, wyświetlono film z trzech pierwszych lat działalności Strefy Fitness oraz fotorelację z wydarzeń i imprez integracyjnych w klubie. Po pokazie multimedialnym poproszono o głos właścicielkę i założycielkę. Oto fragmenty jej przemówienia - Dla mnie historia klubu jest dłuższa, bo minęło już prawie 11 lat od kiedy pierwszy raz poprowadziłam zajęcia. Wy tworzycie ten klub i nie są to puste słowa. Każdy z Was coś do niego wnosi. Dzięki Wam jest to miejsce, do którego dobrze się przychodzi na treningi i do pracy– powiedziała założycielka klubu. Następnie pani Maria podziękowała rodzinie, klubowiczom oraz zespołowi trenerów i zaprosiła wszystkich na lampkę szampana. Po wspólnym odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat”, goście udali się na taneczną zabawę w Parkowym Klubie Muzycznym. Nie mogło zabraknąć także pysznego tortu. W uroczystości udział wzięło ponad 100 osób, a wstęp był bezpłatny dla posiadaczy klubowej karty, którą każdy wykupuje przy zakupie karnetu. W Strefie Fitness, mimo letniej pory, treningi prowadzone są normalnie.
Trenerzy i klubowicze zaprezentowali ciekawe pokazy


Komentarze   

Permalink1 +4 fiubzdziu
kiełbiewełbie
A co te biedne dzieci tam robią?
2017-08-17 23:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz