Bartosz Korgul otworzył wynik meczu pięknym strzałem

Seniorzy Strzelinianki doznali drugiej porażki w sezonie 2017/2018 w klasie okręgowej. Podopieczni trenera Bartłomieja Mikody dwukrotnie obejmowali prowadzenie w starciu z beniaminkiem z Brzeziny, by ostatecznie przegrać 2:3. Decydujący gol padł w doliczonym czasie gry, a Mechanik przez większość pojedynku grał w osłabieniu.

Klasa okręgowa seniorów, kolejka 2., 26-27 sierpnia:


Po przegranej z Orłem Prusice, piłkarze Strzelinianki zamierzali poprawić humor swoim kibicom zwycięstwem nad beniaminkiem z Brzeziny. Trener Bartłomiej Mikoda nie mógł skorzystać z kilku, kontuzjowanych zawodników; Eliasza Augustyna, Miłosza Korzyńskiego, Sławomira Babuśki i Rafała Sukiennika. Pierwsze minuty meczu były wyrównane. Gospodarze objęli prowadzenie po pięknej bramce Bartosza Korgula. Z prawej strony boiska piłkę w pole karne dośrodkował młody skrzydłowy Emil Lubecki, a zawodnik pozyskany z MPC Pęcz, stojąc tyłem do bramki, efektownym wolejem posłał futbolówkę w samo okienko. Sytuacja Strzelinianki stała się jeszcze lepsza, gdy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Bartłomiej Matyja. Gospodarze grali w przewadze, ale w pierwszej części nie obejrzeliśmy już więcej goli. W przerwie wśród kibiców odbyło się losowanie jedenastu nagród ufundowanych przez działaczy klubu oraz sponsorów. Nagrodą główną była dużą pizza, która wjechała na murawę w asyście hostessy. Niestety, w drugiej części goście przeprowadzili szybką kontrę, po której Kamil Pirga pokonał Szymona Janiuka w sytuacji jeden na jednego. Odpowiedź gospodarzy była...
Więcej w wydaniu papierowym.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Kibic
Czas na zmiany
Strzelinianka schodzi na psy , na dno. Ale nie ma co się dziwić jak zarząd jest z betonu , Stare ramole co oni wszystko wiedzą najlepiej ale nic nie robią. Brak jakiejkolwiek inicjatywy aby przyciągnąć młodzież i trenerów którzy uczyliby sztuki piłkarskiej a nie "Kopnij i biegnij" lub " u mnie zapierdala się tak jak nigdzie się nie zapierdala". Bez jakiegokolwiek nauczania młodzieży techniki i taktyki . Ramole z zarządu niech zatrudnią więcej trenerów , którzy później wyciągnął młodzież do prywatnych szkółek i trenerzy po wyciągnięciu młodzieży przechodzą do konkurencji. Nie jestem przeciw prywatnym szkółkom piłkarskim ale to Strzelinianka otrzymuje najwięcej pieniędzy z UMiG i to powinna być wizytówka piłkarskiego Strzelina a w każdej grupie wiekowej sromotne porażki gdyż najlepszą młodzież podkradają prywaciarze a młodzież jaka została trenuje kilku pseudo trenerów z kliki podległej pseudo zarządowi. Rozumiem zarząd jak się tłumaczy ,że w szkoleniu młodzieży nie chodzi o wynik ale też nie chodzi aby marnować środki z UMiG i być w każdym meczu lanym przez wszystkie drużyny. Jak tak dalej pójdzie to lepiej wynająć obiekty prywatnym , Strzeliniankę z zarządem skasować może przyjdą lepsze czasy i ludzie z pasja aby reaktywować Granit Strzelin . Nie wymieniam nazwisk zarządu bo zainteresowani będą wiedzieli o kogo chodzi. Tam jest klika [rawie jak w kaście adwokackiej-brak możliwości wejścia młodych ludzi z pomysłem i pasja bo np. p.Jurek wie sam co jest najlepsze. Pozdrawiam kibiców i może kiedyś przeżyjemy takie chwile jak w III lidzie a może chociaż podobne.
0

Przeczytaj również