Piłkarze z Wiązowa zawsze mogą liczyć na doping swoich kibiców

W sobotę, 9 września, kolejne mecze rozegrali juniorzy z powiatu strzelińskiego. W klasie okręgowej juniorów starszych Strzelinianka pewnie pokonała przed własną publicznością Błękitnych Jerzmanowo. Losy meczu rozstrzygnęły się już po pierwszej połowie zakończonej wynikiem 3:0.

Na listę strzelców wpisywali się Sebastian Pawlak, Maciej Kania, Konrad Burek oraz Jakub Michalski. Kilka dni wcześniej Strzelinianka rozegrała zaległy mecz z Bumerangiem Wrocław. Przeciwnicy wygrali 4:1, a jedyną bramkę dla strzelińskiej ekipy zdobył Emil Lubecki, który trenuje z seniorskim zespołem. Do ciekawego meczu doszło w Wiązowie, gdzie Świteź mierzyła się z faworyzowanym Śląskiem Wrocław. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0, a bramkę zdobył Filip Piecha. Po zmianie stron rywale ruszyli jednak do odrabiania strat i zdołali zwyciężyć nieznacznie 2:1. Dodatkowo mecz Lotnika Twardogóra z GAP-em Ślęza został przełożony. Liderem klasy okręgowej juniorów starszych, z kompletem trzech zwycięstw, pozostaje Śląsk Wrocław. Świteź ma cztery oczka i jest szósta. Punkt mniej wywalczyli do tej pory zawodnicy ze Strzelina, którzy znajdują się na dziewiątej lokacie. W dolnej części tabeli jest obecnie GAP Ślęza. Młodzi piłkarze z Borowa czekają na swoje pierwsze ligowe punkty.

W klasie okręgowej juniorów młodszych Młodzik Przeworno na wyjeździe z mierzył się z Akademią Piłkarską z Oleśnicy. Pierwsze minuty były wyrównane, a na pierwsze trafienie kibice czekali aż do 35. minuty. To właśnie wtedy Jakub Piskorz wpisał się na listę strzelców. Gospodarze wyrównali już kilka minut później. Młodzik nie rezygnował z walki o zwycięstwo. Goście ponownie objęli prowadzenie, a tym razem z gola cieszył się Oskar Tomera. Później na murawie...