Rafał Kaleta (w środku) zdobył kolejne medale do swojej kolekcji
Rafał Kaleta (w środku) zdobył kolejne medale do swojej kolekcji
2-3 września w Lublinie odbyły się XVII Mistrzostwa Polski w Footbagu, czyli w grze w zośkę. Strzelińscy zawodnicy mają na swoim koncie wiele osiągnięć. Teraz te piękne tradycje kontynuuje Rafał Kaleta.
- Lublin to piękne miasto z fajnym klimatem, ale podróż do niego ze Strzelina jest dość długa. Niestety w Strzelinie w zośkę gram tylko ja, więc na mistrzostwa Polski wybrałem się z żoną i grupą znajomych z Wrocławia. Wśród nich był Arkadiusz Stanek, z którym tworzymy grupę Bag Brothers, zajmującą się pokazami, warsztatami i propagowaniem footbagu – mówił Rafał Kaleta, strzeliński zawodnik. Intensywne przygotowania do rywalizacji z krajową czołówką trwały miesiąc, ale Rafał trenuje regularnie trzy razy w tygodniu. Wysiłki przyniosły efekt w postaci trzech medali!Rafał Kaleta (po lewej) i Arkadiusz Stanek z Bag Brothers
- Zdobyłem brąz w konkurencji Footbag Golf, złoto w konkurencji Dwa Kwadraty i po raz czwarty z rzędu złoto w konkurencji Big One, polegającej na wykonaniu jak najtrudniejszego tricku. Czuję jednak pewien niedosyt, gdyż mogłem przywieźć z Lublina jeszcze dwa medale w konkurencji Sick 3 i Battle –powiedział Rafał Kaleta.- Wygrane cieszą, a z przegranych trzeba wyciągnąć wnioski i trenować mocniej. Na szczęście w konkurencji Battle wygrał Arek, tym samym ratując honor Bag Brothers. Łącznie zdobyliśmy siedem medali, więc nie były to dla nas stracone mistrzostwa – dodał zawodnik.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również