Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W sobotę, 23 września, ze zmiennym szczęściem rywalizowały w klasie okręgowej juniorów starszych ekipy z powiatu strzelińskiego. Strzelinianka Strzelin nieznacznie uległa przed własną publicznością Wiwie Goszcz 2:3. Bramki dla gospodarzy zdobyli zawodnicy, którzy mają za sobą występy w seniorskiej drużynie; Emil Lubecki oraz pozyskany w letnim oknie transferowym Marcin Babuśka.

Niestety, ich gole nie wystarczyły nawet na wywalczenie punktu. Podziałem punktów zakończył się mecz w Wiązowie, w którym Świteź mierzyła się z Baryczą Milicz. Obie ekipy zdobyły po dwa gole. Obie bramki dla gospodarzy strzelił Jan Bąkowski. Co ciekawe, rywale swoje gole strzelili w ostatnich pięciu minutach meczu. Dodatkowo Maciej Dorosz doprowadził do remisu w piątej minucie doliczonego czasu gry. W minioną sobotę najwięcej powodów do radości mieli juniorzy GAP-u Ślęza, którzy przed własną publicznością pokonali 5:1 GKS Kobierzyce. Dwie bramki zdobył Stankiewicz, a po razie na listę strzelców wpisywali się Majewski, Mikołaj Mazepa i Mateusz Fuławka. Liderem tabeli z kompletem pięciu zwycięstw pozostaje Śląsk Wrocław. Zawodnicy z Wiązowa zajmują szóstą lokatę z 8 punktami. GAP Ślęza i Strzelinianka wywalczyły po trzy oczka.

W klasie okręgowej juniorów młodszych Akademia Piłkarska z Oleśnicy pokonała Strzeliniankę 4:1, a honorowe trafienie zanotował Dawid Ostrowski. Po emocjonującym boju pierwsze zwycięstwo w sezonie 2017/2018 zanotował beniaminek „okręgówki” z Przeworna. Młodzik pokonał 4:2 KP Brzeg Dolny, po trafieniach Michała Brzezińskiego, Kacpra Kowalskiego, Norberta Gryfa oraz Jakuba Piskorza. Strzelinianka zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli, a Młodzik jest dziesiąty. Obie ekipy z naszego powiatu mają na swoim koncie po trzy oczka. Liderem klasy okręgowej juniorów młodszych z kompletem czterech zwycięstw pozostaje Śląsk Wrocław. W lidze terenowej juniorów młodszych nasz powiat reprezentują jedynie Czarni Kondratowice. W miniony weekend zawodnicy tej drużyny pauzowali, a kolejny mecz rozegrają 27 września w Kondratowicach z Nefrytem Jordanów Śląski. Przypomnijmy, że po pierwszych trzech seriach spotkań Czarni zajmują pierwszą lokatę.

 

Juniorzy z Wiązowa wywalczyli punkt

Kapitanowie z Wiązowa i Milicza przed pojedynkiem

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież