Nowa sala jest dostosowana do potrzeb pięściarzy

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Boxing Klub Strzelin zaprasza na treningi boksu już w nowej sali przy ul. Maczka w Strzelinie, która została doskonale przygotowana i wyposażona dla pięściarzy. - W końcu mamy prawdziwą salę do uprawiania boksu. Kosztowało mnie to dużo pracy i poświęcenia, ale udało się i możemy już trenować na nowym obiekcie – mówił trener strzelińskiej sekcji Marcin Drużga. - Jeszcze tylko w przyszłości chciałbym kupić ring bokserski, aby zawodnicy mogli sparować w takich warunkach, w jakich walczą na zawodach. Chciałbym w szczególności podziękować pani burmistrz Dorocie Pawnuk za pomoc i wsparcie dla naszego klubu.
Dziękuję wszystkim osobom ,które przyczyniły się do powstania tego obiektu: panu Ryszardowi Piestrakowi, pani Anecie Balcer, panu Łukaszowi Krzysztofczykowi oraz panu Kazimierzowi Sędze. Mam nadzieję, że będzie nam się tutaj dobrze trenowało i będziemy godnie reprezentować nasze miasto na zawodach – dziękował Drużga. Treningi we wrześniu odbywają się we wtorki i czwartki od godziny 18:30, a od października będzie nowy plan treningowy. Szkoleniowiec serdecznie zaprasza wszystkich, którzy chcą spróbować przygody z boksem. Przypomnijmy, że strzelińscy pięściarze mają na swoim koncie już pierwsze sukcesy, a coraz więcej mieszkańców Strzelina chętnie bierze udział w zajęciach. Najlepsi biorą także udział w zawodach. Trener Marcin Drużga dba o urozmaicanie zajęć i zaprasza do naszego miasta znanych pięściarzy. Strzelińską sekcję odwiedzili już m.in.: medalista olimpijski Wojciech Bartnik oraz pięściarz wagi ciężkiej, były mistrz świata Tomasz Adamek. Zwłaszcza przyjazd tego drugiego przed galą Polsat Boxing Night był ogromnym wydarzeniem.

Komentarze   

Permalink3 +1 zolza
RE: Pięściarze mają nową salę
Cytuję zolza:
Również władzę wyznające religię , biorąc pod uwagę dekalog w prymitywny sposób nie przestrzegania treści etyki , w dość złośliwy i skandaliczny sposób rujnują życie innym ludziom i czują się z tym doskonale , bez żadnych wyrzutów sumienia ;-) , a winy odkupują budową niepotrzebnych rzeczy z reki podatnika :) Pozdrawiam

oczywiście nie chodzi mi tu o salę dla bokserów , jestem jak najbardziej zwolennikiem sportu i wspieram was całym sercem , jak i również wieże w to , że uda sie zdobyć srodki na budowę profesionalnego ringu , który jest niezbędną rzeczą w podnoszeniu umiejętności osób trenujących .aTrener do tej pory pokazał , że pomimo jego braku strzelińskim zawodnikom nie brakuje ducha walki jak i motywacji do zdobywania kolejnych wyróżnień . Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów dla klubu jak i zawodników.
2017-10-09 22:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +2 zolza
do powyzszego
Również władzę wyznające religię , biorąc pod uwagę dekalog w prymitywny sposób nie przestrzegania treści etyki , w dość złośliwy i skandaliczny sposób rujnują życie innym ludziom i czują się z tym doskonale , bez żadnych wyrzutów sumienia ;-) , a winy odkupują budową niepotrzebnych rzeczy z reki podatnika :) Pozdrawiam
2017-10-09 22:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +8 spajker
RE: Pięściarze mają nową salę
ładny i pożyteczny objekt. oby nie stał pusty. strzelin buduje orliki, sale gimnastyczne, korty, aquaparki, kwietniki i pomniki. to są dodatki do kożucha. sam strzelin wygląda tak jakby wojna skończyła się nie 72 lata temu ale wczoraj. rynek to w części porośnięte trawą gruzowisko a w części to betonowy architektoniczny pomnik envera hodii- przywódcy komunistycznej albanii. nikt nie ma odwagi zająć się sprawami dla strzelina zasadniczymi, czyli przerobienia wioski na miasto, czyli przywrócenia gruzowisku funkcji i estetyki miasta. najpierw wojna i gruzy a później doraźnie stawiane betonowe klocki aby szybko aby tanio. władze zajmują się a to parkiem linowym a to obrzucaniem się nawzajem łajnem i wzajemnym zwalnianiem. ich aparat pojęciowy, ich poczucie estetyki wystarczają do tego aby zbudować bazar, zbudowanie miasta 72 lata po wojnie to temat , którego włądze nie ogarniają. chaotyczne blokowiska bez parkingów to kopia koszar wojsk radzieckich. ani to ładne ani funkcjonalne.
2017-10-09 11:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz