Małgorzata Hałas-Koralewska powalczy o medal mistrzostw świata
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Strzelińska sztangistka Małgorzata Hałas-Koralewska w ostatnich miesiącach ciężko trenowała, żeby zbudować jak najlepszą formę na mistrzostwa świata w Meksyku. Ze względu na trzęsienie ziemi, które nawiedziło tamten kraj, zawody przełożono na termin 30.11-08.12.2017.
Do Meksyku polecą reprezentanci stowarzyszenia Hałas Team Sebastian Świtoński oraz właśnie Małgorzata Hałas-Koralewska ze Strzelina. Przesunięcie terminu mistrzostw świata o dwa miesiące pokrzyżowało trochę plany przygotowawcze zawodników. Wszyscy fani podnoszenia ciężarów wiedzą jak ciężko jest przez tak długi okres utrzymać optymalną, wysoką formę. Liczymy, że sportowcy z Hałas Team zdołają przez ten czas pozostać na wysokich obrotach i wrócą do naszego kraju z medalami. Ze względu na późniejszy niż planowano start w Meksyku, Małgorzata Hałas-Koralewska nie wystartuje podczas Mistrzostw Świata Federacji WPC w Moskwie. Trzymamy kciuki, a o sukcesach naszych reprezentantów będziemy informować w kolejnych wydaniach Słowa Regionu.

Komentarze   

Permalink1 0 Rozbawiony
. ..........
Śledzę postępy Pani Małgosi. I tak od bardzo dawna się zastanawiam czy gazety nie stać by z panią Hałas porozmawiać osobiście ??? Wszystkie wasze artykuły ukazują sie z 2 tygodnie prędzej na fb Pani Małgosi. Czy rztelne dziennikarstwo polega na kopiowaniu jej tekstów i podpisaniu swoim nazwiskiem ? To jest żenujące tym bardziej że nie mamy zbyt wielu sportowcw w powiecie na tak wysokim poziomie.......
2017-11-23 13:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz