Trener Miłosz Bandura skompletował hat-tricka

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
UKS Karnków nie zwalnia tempa i pokonał kolejnego rywala w opolskiej gr. III klasy A. Tym razem klub z gminy Przeworno pokonał LZS Biała Nyska 4:0, a wszystkie bramki padły w drugiej odsłonie. Hat-tricka skompletował grający trener gospodarzy Miłosz Bandura.

Klasa A, gr. III (opolsk),kolejka 11. 28-29 października:


UKS Karnków - LZS Biała Nyska 4:0 (0:0)
Strzelcy: Miłosz Bandura 3, Jarosław Taranek (Karnków)
Karnków: Kubat (K. Golonka), Wiśniewski, Pożuczek, Bandura, M. Rogotowicz, Marciniak, Pieczonka, Kunderman (Trudzik), Taranek Brzeziński), Lachowicz (Bednarz), A. Rączka

Zawodnicy obu ekip rywalizowali w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy niskiej temperaturze, porywistym wietrze i deszczu. W kilku miejscach na murawie stała woda, a bramkarze cały pojedynek stali w kałużach. W pierwszej części goście dwukrotnie strzałami z dystansu próbowali zaskoczyć Pawła Kubata, ale golkiper z Karnkowa zachował czyste konto. Gospodarze mogli objąć prowadzenie po akcji Jarosława Taranka, ale Piotr Pieczonka nie potrafił skierować piłki do siatki. Po 45 minutach na tablicy wyników utrzymywał się bezbramkowy remis. Druga część rozpoczęła się od niecelnych strzałów z dystansu Łukasza Kundermana oraz Jarosława Taranka. Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 65. minuty. To właśnie wtedy z rzutu rożnego dośrodkowywał Andrzej Rączka, a piłkę do siatki skierował strzałem wolejem grający trener UKS-u Miłosz Bandura. Chwilę później rezultat podwyższył Jarosław Taranek, a w roli asystenta wystąpił Piotr Pieczonka. Końcówka starcia należała do wychowanka Strzelinianki Miłosza Bandury, który jeszcze dwukrotnie pokonał golkipera LZS-u i tym samym skompletował hat-tricka. UKS wygrał efektownie 4:0 i nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli gr. III opolskiej klasy A z 30 punktami. Karnków o trzy punkty wyprzedza LZS Dziewiętlice i ma dziewięć oczek przewagi nad trzecim na podium Atomem Grądy-Goświnowice.

LZS Gierałcice - Orzeł Reńska Wieś 1:5

LZS Maciejowice - LZS Kałków 4:5

LZS Malerzowice Małe - LZS Dziewiętlice 1:2

LZS Jasienica Górna - Atom Grądy-Goświnowice 2:1


Dodaj komentarz