Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zawodnicy Czarnych Kondratowice są jedynymi reprezentantami powiatu strzelińskiego w lidze terenowej juniorów młodszych. Podopieczni trenera Daniela Kożuchowskiego do tej pory spisywali się doskonale i z kwitkiem odprawiali kolejnych przeciwników. W sobotę, 4 listopada Czarni na wyjeździe zmierzyli się z Tęczą Brzezia Łąka.

Murawa stadionu była w bardzo złym stanie i utrudniała kombinacyjną grę. Niespodziewanie gospodarze zwyciężyli 3:1, a honorowe trafienie dla gości zanotował Jakub Kaczmarek. Była to pierwsza porażka Czarnych w obecnym sezonie. Pomimo wpadki w starciu z Tęczą, zawodnicy z Kondratowic nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli ligi terenowej z 19 punktami. Podopieczni trenera Daniela Kożuchowskiego o trzy oczka wyprzedzają Parasol Wrocław oraz Energetyka Siechnice.

W klasie okręgowej juniorów młodszych Strzelinianka podejmowała Sporting Wrocław. Goście po pierwszej połowie prowadzili 0:2 i takim rezultatem zakończył się też cały pojedynek. Gospodarze również mieli swoje szanse na zdobycie goli, a bliscy szczęścia byli Mikołaj Bąk oraz Patryk Długosz. Dodatkowo rzutu karnego nie wykorzystał Patryk Długosz, a piłkę po jego strzale z jedenastu metrów bez problemów złapał golkiper Sportingu. Beniaminek z Przeworna na własnym stadionie podejmował Polonię Trzebnica. Gospodarze przebudzili się dopiero przy stanie 0:5 i dwa gole kontaktowe zdobyli Dominik Smalec oraz Jakub Piskorz. Poloniści odpowiedzieli kolejnymi trafieniami i wygrali pewnie 7:2. Liderem „okręgówki” juniorów młodszych pozostaje Śląsk Wrocław, który wyprzedza Polonię Wrocław oraz Akademię Piłkarską z Oleśnicy. Strzelinianka wywalczyła 9 punktów i jest dziewiąta. Jedną lokatę niżej znajduje się Młodzik Przeworno z jednym zwycięstwem na koncie.

W sobotę, 4 listopada, rywalizowali także juniorzy starsi z klasy okręgowej. Strzelinianka na wyjeździe łatwo pokonała Lotnika Twardogórę. Podopieczni trenera Mariusza Błachańca kontrolowali przebieg gry od pierwszej do ostatniej minuty. Zespół ze Strzelina po 45 minutach prowadził 1:0, by ostatecznie wygrać 4:0. Dwie bramki zdobył Szymon Bill, który w trakcie rundy wrócił do Strzelinianki z klubu z Opola. Dodatkowo po razie na listę strzelców wpisywali się: Marcel Stawiarski oraz Krzysztof Bernacki. W Borowie doszło do derbowego starcia, w którym GAP Ślęza podejmował Świteź Wiązów. Pierwsza połowa zakończyła się...