Młodziczki pokonały KKS Ren But
Za młodziczkami z klubu Tygrysy Strzelin kolejny turniej w ramach mistrzostw Dolnego Śląska w piłce siatkowej. Tym razem strzelińskie siatkarki rywalizowały z KKS-em Ren But Złotoryja i MKS-em MOS Wrocław. Na początek nasz zespół sprawdził formę rywalek ze Złotoryi.
Pierwszy, wyrównany set zakończył się zwycięstwem Tygrysów 25:23. Podopieczne trenera Zdzisława Macelucha zachowały więcej zimnej krwi w końcówce partii. Rywalki wyciągnęły wnioski z przegranej i w kolejnym secie popełniały mniej błędów i wygrały 25:21. O zwycięstwie musiał zadecydować trzeci set, ponieważ młodziczki rywalizują do dwóch wygranych partii. Tygrysy zachowały więcej sił, grały z dużym zaangażowaniem, dzięki czemu zwyciężyły 15:10, a w całym meczu 2:1. W drugim pojedynku siatkarki ze Strzelina uległy rywalkom z Wrocławia 0:2. Do zakończenia tego etapu mistrzostw Dolnego Śląska pozostał już tylko jeden turniej, który odbędzie się 17 grudnia. Na parkiecie znów rywalizować będą kluby ze Strzelina, Złotoryi oraz Wrocławia.